Smrť herca a hudobníka Daniela Heribana (†43) zasiahla celé Slovensko. Nikto však teraz necíti väčšiu bolesť ako jeho manželka Kamila a traja synovia.

Odišiel náhle, bez rozlúčky... Len najbližšie okolie vedelo, že Dana Heribana v poslednej dobe sužovali zdravotné ťažkosti. Podľa portálu TV Joj mal deň pred smrťou skončiť v nemocnici s bolesťami chrbtice, na ktoré sa sťažoval aj v osudné ráno. Privolaní záchranári mu už ale nedokázali pomôcť. U herca došlo k zástave srdca a po sympatickom a vždy usmiatom umelcovi zostala milujúca manželka a tri deti. Čo teraz herečka Kamila Heribanová (33) prežíva, si nik nedokáže predstaviť. A slová útechy len ťažko hľadala aj jej spolužiačka zo strednej, speváčka Mária Čírová (34).

"Od rána nedokážem zastaviť slzy.. vnímam, aký je život neuveriteľne krehký a akým darom je pre každého jedného z nás každý nový deň. Dnes sme tu, zajtra to tak vôbec nemusí byť. Vzácny pár, krásna rodina……," napísala vo večerných hodinách zdrvená Čírová. "Kamilka moja drahá, spolužiačka zo strednej školy, úžasné dievča, mama, žena, herečka, manželka... vo svojom tichu a v modlitbe som s tebou a prosím Boha, aby ti dal silu prekonať túto strašne ťažkú bolesť..," odkázala jej prostredníctvom sociálnej siete a zanechala dojímavý citát: "Smrť je výzva. Hovorí nám, aby sme nestrácali čas. Hovorí nám, aby sme si hneď teraz povedali, že sa milujeme."

LÁSKA Z NICH SÁLALA! FOTO MANŽELOV HERIBANOVCOV A ICH DETÍ NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia