Speváka nafotili na návšteve súkromnej nemocnice. Pohľad na neho je bolestivý...

Najnovšie fotografie rockera Ozzyho Osbourna (74) nesvedčia o jeho zlepšujúcom sa zdravotnom stave, ako sa pred časom písalo v zahraničných médiách. Spevák totiž už musí používať invalidný vozík.

Paparazzi aktuálne nafotili frontmana Black Sabbath, ako mu asistent pomáha posadiť sa na invalidný vozík, keď prišiel do budovy súkromnej nemocnice v Los Angeles. Spevák pôsobil opäť veľmi zlým dojmom a bez vozíka nebol schopný prejsť ani krok.

Spevák, ktorý trpí tiež Parkinsonovou chorobou, v prvej epizóde obnoveného podcastu The Osbournes v utorok potvrdil, že podstúpi štvrtú operáciu súvisiacu so štrukturálnym poškodením chrbtice, ktoré utrpel po páde v roku 2019. „V chrbte sa mi oddelili dve platničky a svaly na ramenách od kostry, a preto sa nakláňam dopredu, pretože akoby mi gravitácia priťahovala hlavu dopredu," vysvetlil. „Všetko, čo viem, je, že práve teraz mám veľké bolesti. Mám veľké ťažkosti," priznal smutne.

Ozzy zrušil svoje plánované júlové vystúpenie na festivale Power Trip a na Instagrame napísal, že jeho pôvodným plánom bolo "vrátiť sa na pódium v lete 2024". „Bohužiaľ, moje telo mi hovorí, že ešte nie som pripravený a som príliš hrdý na to, aby prvé vystúpenie, ktoré robím po takmer piatich rokoch, bolo polovičaté," napísal na Instagrame.

FOTO OZZYHO NA VOZÍČKU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia