Musel podstúpiť zákrok! Uznávaný český herec Pavel Nový (73) si vypočul od lekárov zdrvujúcu správu. On však myslí pozitívne a nevzdáva sa.

Nový mal v posledne dobe vážne zdravotné problémy. "Dozvedel som sa, že je to rakovina. Tak mi držte palce. Mám sa kvôli tomu pos*ať? Medicína robí míľové kroky vpred, tak na ňu spolieham. Spolieham na to, že sa to možno dovnútra do hlavy ani nedostane," povedal českému magazínu Sedmička legendárny herec, ktorý má za sebou operáciu. Nález za uchom nakoniec lekári vyhodnotili ako nádor.

"Zoškrabávali mi to z kosti a dali mi tam kus kože z krku a dúfam, že to budem mať tým pádom z krku. Je to trochu napínavé. Uvidím, ako sa to vyvinie, ale už som bol mŕtvy a viem, že to trvá iba sekundu," zaspomínal herec na obdobie, kedy bol nakazený západonílskou horúčkou v roku 2007.

S tebou mě baví svět: V kultovom filme si zahral so Zdenou Studenkovou.
Zdroj: anc

Nového mohli Slováci vidieť minulý rok v markizáckej relácii 2 na 1, kde doslova žiaril. Prišiel ako prekvapenie pre jeho priateľku a filmovú manželku z nezabudnuteľnej snímky S tebou mě baví svět Zdenu Studnekovú. Dvojica sa videla po mnohých rokoch a obaja boli dojatí.

FOTKY STUDENKOVEJ A NOVÉHO V RELÁCII 2 na 1 NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia