Rozhovory poskytuje výnimočne, a keď to urobí, rovnako ako pri porotcovaní v SuperStar si nedáva servítku pred ústa. „Necítil by som sa vo svojej koži, keby som nehovoril to, čo si naozaj myslím,“ priznáva spevák Pavol Habera (59).

Odhliadnuc od Instagramu, vy svoju osobu v médiách zdravo „dávkujete“ a riadite sa podľa pravidla menej je niekedy viac alebo objaviť sa vtedy, keď je to obojstranne prospešné. Toto marketingové zmýšľanie ste si vypestovali rokmi skúseností?

Zažil som predávkovanie svojím menom a pre každého, kto to zažije, je to vlastne veľmi nevďačná hra. Viem však, že sa tomu vtedy nedalo vyhnúť, a som len šťastný, že napriek tomuto predávkovaniu som stále tu, že som to bez nejakej väčšej ujmy ako spevák prežil a že aj ako spevák ďalej fungujem. Poznám prípady, keď veľmi populárne osoby zrazu zmizli, ľudia o ne stratili záujem, už ich mali po krk a už sa nedokázali vrátiť. Teda niektorých som videl teraz – v politike. (Smiech.)

Keď sme už načreli do témy sociálnych sietí, Instagram používate ako kanál, cez ktorý ste v kontakte s fanúšikmi, ale na rozdiel od kolegov ste nepodľahli teleshoppingovému trendu. Neponúkate produkty ani zľavové kódy. Predpokladám, že ponuky prichádzajú.

Firiem na spolupráce ma oslovuje veľa, ale zatiaľ sa mi páči môj instagramový profil taký čistý, aký momentálne je. Určite však neodsudzujem tých, ktorí si týmto zarábajú nejaké peniaze, pre niektorých je to možno jedna z mála ciest, ako si privyrobiť. Ale ja nemám problém označiť nejaký výrobok, ktorý som si kúpil a ktorý sa mi páči. Pokiaľ som ním nadšený, rád to urobím. Ale hlavne to musím chcieť ja sám.

Zdesený zo Slovenska:  Spevák PAVOL HABERA bez servítky okomentoval situáciu u nás. Niekedy sa čuduje, kde sa narodil... Celý rozhovor nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

VIAC FOTOGRAFIÍ ZO SPEVÁKOVHO ŽIVOTA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia