Od očkovacieho škandálu Dominiky Navara Cibulkovej (31) uplynulo len šesť týždňov. Hoci naša bývalá reprezentantka patrí k najmenej ohrozenej skupine obyvateľstva, vakcínu proti ochoreniu COVID-19 dostala medzi prvými.

S manželom Michalom Navarom (35) ju prednostne zaočkovali v Univerzitnej nemocnici Bratislava na Kramároch. Do oficiálneho zoznamu ich neoprávnene doplnil jeden z pracovníkov vakcinačného centra. Športovkyňa sa po prevalení informácie najskôr vyhovárala a následne kajala. Vyjadrenie, v ktorom siahodlho opisovala, ako sa "nechala voviesť do omylu" jej priaznivcom nestačilo. Tenistkine správanie vyvolalo na sociálnych sieťach búrlivú vlnu negatívnych ohlasov a fanúšikovia začali húfne opúšťať jej Instagram.

Je mi veľmi ľúto, že som sa nechala voviesť do omylu, keď som sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by sme mohli prísť na rad pri očkovaní. Ak by som čo i len tušila, že sa dopúšťam vážneho pochybenia, a že len nevypĺňam voľné miesto v poradovníku, v žiadnom prípade by som možnosť zaočkovať sa nevyužila.
D. Cibulková

Ministerstvo zdravotníctva bývalú športovkyňu, aktuálne na materskej dovolenke, vyzvalo, aby priložila ruku k dielu a pomohla zdravotníkom v preťažených nemocniciach. Cibulková sa rozhodla výzvu prijať a pomáhala na odbernom mieste v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. Za účasti médií strávila v prvej línii päť hodín.

Zdalo sa, že celý škandál už-už prehrmí a Dominikin počin upadne v tichosti do zabudnutia, no nestalo sa. Sága pokračuje a známa influencerka začala plniť sociálne siete, ktoré sú pre ňu nielen vizitkou dokonalého života, ale aj nástrojom na zarábanie peňazí, príspevkami z dovolenky v exotike.

Hneď potom, čo svetlo sveta uzreli obvinenia, že tenistka využila svoju popularitu a "ukradla" vakcínu niekomu z rizikovej skupiny, sa začali ozývať hlasy nahnevaných ľudí. Fanúšikovia jej vyčítali, že zatiaľ čo sú zdravotníci z prvej línie v ohrození, ona sa nechala zaočkovať, aby si mohla bezpečne užívať luxusné dovolenky. Pravdivosť týchto obvinení Dominika priamo nepotvrdila, no hľa, v galérii si môžete pozrieť fotografie, ktorými aktuálne dráždi z prekrásnych Maldív.

FOTOGRAFIE Z JEJ ROZPRÁVKOVEJ DOVOLENKY V ČASE PANDÉMIE NÁJDETE V GALÉRII
Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Populárne články
Králiky rozhodne nepatria medzi tuctové obce, čaká vás tu nejedno prekvapenie.

Rarity horskej dediny: Na Králikoch pracujú na vytvorení lyžiarskeho raja

Každé štyri až päť rokov sa objavujú nové choroby zvieracieho pôvodu, proti ktorým nemáme imunitu ani vakcínu.

To najhoršie nás ešte len čaká! Podľa vedcov bude dochádzať k častejším a horším pandémiám

Pre zobrazenie celého vtipu kliknite na obrázok.

VTIPY ZO ŽIVOTA :) Z toľkej srandy pôjdete do kolien

Daniela Peštová a Pavol Habera

Nevera, rozvod a ťažká minulosť: HABERA a PEŠTOVÁ sú dôkazom pravej lásky!

Krivdy a závisť z minulosti neobchádzajú ani život známych osobností. Niektoré nemali byť nikdy odhalené

Tichá vojna v šoubiznise! Krivda a závisť neobišli Turjanovú, Šoralovú ani Bohdalovú

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia