Pomaly to bude rok, čo hviezdny spevák šláger scény Otto Weiter (66) prišiel o manželku Andreu Fischer (†47).

Vdovcovi Ottovi Weiterovi nezostalo nič iné, len sa s krutým osudom zmieriť a zostať so svojou láskou aspoň v myšlienkach. Tie sú v týchto dňoch o to silnejšie, že sa blíži spomínané výročie. Umelec to poňal v dvoch smeroch, pričom si zlizol aj pár kritických komentárov. Kritika sa objavila na sociálnych sieťach po tom, čo na ne zavesil plagátik s oznamom o charitatívnej dražbe vecí po zosnulej manželke.

Na spoločenskej udalosti má vystúpiť napríklad aj speváčka Eva Máziková. Výťažok z predaja šiat, doplnkov a ďalších produktov Fischer poputuje na charitu. Na plagátiku sa objavila aj Petra Maxin (41), ku ktorej sa Weiter hlási ako k svojej novej priateľke. Niektorým sa príliš nepáčilo, že chce zaujať miesto po zosnulej.

Ďalšia akcia, ktorú spevák organizuje, sa možno i preto koná v komornejšom duchu a bez náznakov provokácie. Otto Weiter totiž s celou rodinou pozýva na zádušnú svätú omšu za milovanú Andreu, ktorá sa má konať 16. júla v pútnickom Farskom kostole povýšenia Svätého kríža v Dunajskej Lužnej.

„Po zádušnej omši spoločne zapálime sviečku na mieste posledného odpočinku Andrejky,“ odkázal Otto. Tentoraz na pozvánke neuviedol meno svojej súčasnej lásky. Už teda neriskoval, aby sa do neho opäť ktosi obul, a on tak vzdá úctu svojej manželke v pokoji.

POZVÁNKY OD OTTA WEITERA NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Šarm

Diskusia