Na scéne česko-slovenského šoubiznisu sa objavil nový zaujímavý pár.

Moderátorka, tvár poslednej série Let's Dance, MARTINA ZÁBRANSKÁ (28) pre markíza.sk priznala, že jej aktuálnym partnerom je charizmatický český herec JIŘÍ DVOŘÁK (55). Zaujímavé je, že sympatie si prejavovali už pred desiatimi rokmi. Českí novinári si aktuálne všimli, že obaja sa majú veľmi k sebe na filmovom festivale v Karlových Varoch.

UKÁZALA SA HORE BEZ! ZÁBRANSKÁ NATOČILA PIKANTNÉ SCÉNY, FOTO V GALÉRII

„Stretli sme sa na natáčaní rozprávky Šťastný Smolař. Už vtedy to bol človek, na ktorého som sa najviac tešila. S ním ani sekunda nebola márna, prekecali sme hodiny, bol veľmi láskavý. Trvalo to nejakú dobu a teraz sme sa stretli znovu. Ale teraz inak. A správne.“

PO BOKU HVIEZD: Martina si zahrala v minulosti v rozprávke Českej televízie Šťastný smolař aj s Jiřinou Bohdalovou.
Zdroj: ARCHÍV/ ČT

Jiří Dvořák bol v minulosti ženatý s herečkou Barborou Munzarovou, z manželstva vzišla ich dcéra Anna (20), ktorá je tiež herečka. Herec tvoril deväť rokov pár s o 21 rokov mladšou kolegyňou Jitkou Randárovou. Vlani sa rozišli, dôvodom mohla byť aj skutočnosť, že sympatický herec už nechce byť otcom. „Prečo by som mal v tomto veku vytvárať vlastných vnukov,“ povedal v minulosti pre český Blesk.

UKÁZALA SA HORE BEZ! ZÁBRANSKÁ NATOČILA PIKANTNÉ SCÉNY, FOTO V GALÉRII
Diskusia