Oslávil s ňou jej veľký deň! Princ William (40) sa cez víkend zúčastnil sa na svadbe svojej expriateľky, ktorá jeho manželke Kate (40) akoby z oka vypadla.

Zdroj pre PEOPLE uviedol, že 40-ročný princ z Walesu sa v sobotu na svadbe svojej bývalej priateľky Rose Farquhar a Georgea Gemmella v kostole Panny Márie v Tetbury v grófstve Gloucestershire držal bokom. Zaujímavosťou je, že nevesta a jej otec prišli na obrad s oneskorením, keďže sa im pokazilo auto. "Bola to čarovná zimná svadba na snehu," hovorí nemenovaný zdroj. Na svadbe sa zúčastnil napríklad aj Rupert Finch, ktorý je zhodou okolností bývalým priateľom vojvodkyne Kate.

Williamov vzťah s Rose, priateľkou z detstva, ktorá bola na jeho svadbe s Kate v roku 2011, opísala Kati Nicholl vo svojej knihe The Making of a Royal Romance z roku 2011 ako "nevinný, nežný románik". Podľa denníka Daily Mail sa považuje za Williamovu prvú vážnu priateľku. Farquhar, ktorá v súčasnosti pracuje v oblasti špeciálnych projektov a rozvoja podnikania na zámku Belvoir vojvodkyne z Rutlandu, vyštudovala herectvo na Divadelnom a filmovom inštitúte Lee Strasberga v New Yorku a je tiež speváčkou a skladateľkou. V roku 2016 sa zúčastnila na konkurze do 5. série britskej súťaže The Voice.

Fotky Williama zo svadobnej veselice prichádzajú krátko po tom, čo tento mesiac mal na Netflixe premiéru škandalózny dokumentárny seriál Harry & Meghan. V ňom vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu podrobne opisujú svoj život pred tým, ako sa spoznali, svoj príbeh lásky a odstupovanie ako starší pracujúci členovia kráľovskej rodiny. Hoci zdroj pre PEOPLE uviedol, že William a Kate sa sledovaniu dokumentárneho seriálu vyhýbajú, 38-ročný vojvoda zo Sussexu sa pri rozprávaní o vzťahu bratov nezdržal. "Bude trvať ešte dlho, kým medzi bratmi nastane harmónia," uviedol zasvätený zdroj. "Je tam veľa hnevu."

FOTO PRVEJ WILLIAMOVEJ FRAJERKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia