Spomenuli si na ňu aj kráľovskí príbuzní. Vojvodkyni Meghan pri príležitosti jej 41. narodenín gratulovali aj princ William s manželkou Kate. Pozorným fanúšikom neunikol jeden detail.

"Želáme vojvodkyni zo Sussexu všetko najlepšie k narodeninám," napísali Kate a William na Twitteri spolu s fotografiou Meghan z jej nedávnej návštevy Spojeného kráľovstva na oslavách platinového jubilea kráľovnej Alžbety. Princ Charles a Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, tiež zaželali Meghan k narodeninám na Twitteri a zdieľali podobnú fotografiu vojvodkyne zo Sussexu z ďakovnej bohoslužby, na ktorej sa 3. júna zúčastnila spolu s princom Harrym. "Všetko najlepšie k narodeninám vojvodkyni zo Sussexu!" napísali, pričom pripojili aj emotikon balónika. A tu si pozorní fanúšikovia všimli, že narozdiel od Charlesa jeho syn William s manželkou zagratulovali Meghan bez štipky emócií, bez pridania akéhokoľvek emotikonu. Pritom je bežné, dokonca aj pri nedávnych narodeninách Camilly, že k blahoželaniu pridajú emotikon torty či balónika. Pri Meghan sa tak nestalo.

Vojvodkyňa zo Sussexu, ktorá podľa People trávi svoje narodeniny v súkromí s manželom princom Harrym (37) a ich deťmi, trojročným Archiem a ročnou Lilibet, cestovala v júni s rodinou do Londýna, aby si uctila rekordných 70 rokov panovníčky na tróne. Vďaka tejto návšteve mala Lili prvýkrát možnosť stretnúť sa aj so svojou prababičkou. Dcéra Meghan a Harryho má meno po panovníčke, keďže Lilibet bola kráľovnina prezývka z detstva. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu žijú v kalifornskom Montecite od roku 2020, kedy sa stiahli z pozície starších pracujúcich členov kráľovskej rodiny. Odvtedy sa vo veľkej miere venujú svojej nadácii Archewell Foundation, ktorou upozorňujú na rôzne charitatívne aktivity.

FOTO Z POSLEDNEJ VEREJNEJ AKCIE HARRYHO A MEGHAN NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia