Zdedili po svojej matke nebohej princeznej Diane (†36) výkyvy nálad? Podľa kráľovského životopisca Roberta Jobsona sa princ Charles (73) pre náladovosť princa Williama (39) a princa Harryho (37) ako otec pohybuje emocionálnom mínovom poli.

Robert Jobson uvádza, že princovia trpia extrémnymi zmenami nálad. O Williamovi sa dokonca hovorí, že často kričí medzi múrmi paláca a z času na čas vedie ostré hádky s vojvodkyňou Kate (40). Kým Kate sa už dokáže vyrovnať s manželovou náladovosťou a dokonca ju aj krotiť, princ Charles sa s touto povahovou črtou svojich detí nevie zmieriť.

Podobnými zmenami nálad trpela princezná Diana. Počas manželstva s následníkom trónu Charlesom mala explozívne výbuchy hnevu. Kráľovský životopisec Howard Hodgson vo svojej knihe z roku 2007 Charles – The man who will be king opísal, že Diana vykazovala vážne zmeny nálad najmä v prvých rokoch manželstva. Už vtedy princ Charles nechápal tento typ emócií, pre kráľovskú rodinu nevhodných. Vraj im nikdy nerozumel ani v súvislosti s prvou manželkou, ani v súvislosti so synmi.

VIAC FOTO PRINCA CHARLESA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia