Zvedaví fotografi pred pár týždňami zachytili PETRU MAXIN (41), ako si priniesla pár vecí do veľkého domu Otta Weitera (65) v Zálesí.

FOTOGRAFIE ZO "SŤAHOVANIA" K OTTOVI WEITEROVI NÁJDETE V GALÉRII

V médiách sa krátko nato objavila informácia, že u neho dokonca prespáva. Niekdajší „repeťák“ pritom vlani v júli nečakane prišiel o manželku, ktorá zomrela v spánku. Z jej smrti sa dlho nedokázal spamätať. V rozhovore pre Život priznal, že smútok zaháňal alkoholom, cigaretami a prácou, až kým neskolaboval a sanitka ho neodviezla do nemocnice, kde doslova bojoval o holý život. Z najhoršieho sa postupne dostal a ako prvú začal riešiť spevácku kariéru, s ktorou mu pomáha práve Petra.

Otto neskrýval rozčarovanie z klamlivých rečí. Speváčka vzala celú vec s humorom. „Musím asi všetkých sklamať, ale u Otta neprespávam. Priznávam však, že pracovne máme k sebe blízko. Obaja sme vorkoholici. A tým, že ja som narodená v znamení Panny, je o mne známe, že som detailistka a práca musí byť ‚premakaná‘, o Ottovi Weiterovi je takisto známe, že je perfekcionista. Takže v tomto sme rovnakí a vďaka tomu máme do spoločnej práce ešte väčšiu chuť, motivuje nás výsledok, že to funguje, a zvlášť, že naše hlasy k sebe perfektne sedia. Momentálne pracujem aj pre jednu nemenovanú internetovú televíziu, preto musím čas deliť medzi syna, prácu, nácvik piesní a na prípravu scenárov nám s Ottom ostáva väčšinou priestor večer, často aj do noci, ale fakt je, že potom pekne sadnem do auta a idem aj so synom domov,“ uviedla veci na pravú mieru.

Život zistil, prečo má Weiterov nový objav blízko k obľúbenej Magde Pavelekovej. Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od 4. februára 2020).

Diskusia