Pád na úplné dno! Exmanželka herca Jeremyho Jacksona (41), ktorý zahviezdil v seriáli Baywatch, sa pretĺka životom ako bezdomovkyňa.

Dvojica sa zosobášila v roku 2012, no o dva roky sa ich cesty rozišli po tom, čo herec mal svoju bývalú partnerku napadnúť v ich dome v západnom Hollywoode. Jeremy je známy vďaka úlohe Hobieho Buchannona, syna Mitcha Buchannona (David Hasselhoff) v seriáli Baywatch.

Loni Willison (39) obvinila Jeremyho, ktorý sa teraz živí ako osobný tréner, že sa ju pokúsil uškrtiť. V dôsledku údajného útoku utrpela dve zlomené rebrá, zranenia krku a škrabance na tvári. Bývalá fitness modelka pracovala ako asistentka v centre estetickej chirurgie v Los Angeles, keď sa v roku 2016 mala psychicky zrútiť. Prišla o prácu, byt a auto a bola nútená žiť na ulici. Odkedy začala užívať drogy, bojuje so závislosťou od pervitínu a alkoholu. Okrem toho sa Loni potýkala s problémami s duševným zdravím.

Jeremyho bývalka sa pre The Sun rozhovorila o živote na ulici. Loni ubezpečovala svojich priateľov a rodinu, že sa "má dobre", a tvrdila, že nepotrebuje nikoho pomoc. "S Jeremym som sa nerozprávala. Nechcem hovoriť so svojimi priateľmi, mám sa dobre. Nechcem, aby mi niekto pomáhal," vyhlásila v marci tohto roka a dodala: "Dokážem žiť sama. Mám tu všetko, čo potrebujem. Nikto sa o mňa naozaj nestará a ja ich nechcem vidieť. Nechcú ma vidieť," uzavrela Loni.

EXTRÉMNA PREMENA! POZRITE, AKO LONI TERAZ VYZERÁ...
Diskusia