Nahá blondínka vtrhla na pódium počas slávnostného večera.

Speváčka Avril Lavigne (38) stála na pódiu počas udeľovania kanadských hudobných cien Juno Awards, keď vtom vybehla na pódium do pása nahá ekologická aktivistka. Speváčka však ako drsná rockerka vyhnala blondínku z miesta, kde nemala čo robiť, informuje Daily Mail.

Avril sa zo začiatku síce snažila blondínku v ružových nohaviciach ignorovať, chodila po pódiu a hovorila svoju ďakovnú reč za cenu užívateľov TikToku. Po niekoľkých sekundách však stratila trpezlivosť a povedala votrelkyni, aby sa pratala z pódia. „Vypadni, pi*a," nebrala si Avril servítku pred ústa. Rockerku však cudzinka vytočila natoľko, že ju na záver ešte aj plesla po holých prsiach. Demonštrantku odviedla napokon z pódia ochranka. „Už sa nikto hlavne o nič nepokúšajte, lebo uvidíte,“ dodala rodáčka z Kanady.

FOTO NAHEJ AKTIVISTKY NÁJDETE V GALÉRII

Neznáma žena mala na vnútornej strane rúk napísané "Zachráňte zelený pás" a "Vráťte pôdu". Týmito nápismi chcela upozorniť na kontroverzný plán ontarijskej vlády, ktorá chce v roku 2025 odstrániť 7 400 akrov chránenej zelene a vystavať päťdesiattisíc nových domov.

Diskusia