S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa natíska otázka, či Adriana Ohanian Sklenaříková (51) zvažuje tajnú návštevu Slovenska, ako to urobila vlani.

Vtedy mala v pláne stráviť čas s rodinou a priateľmi v našich horách, no pre neistú situáciu a stále sa meniace opatrenia netušila, ako sa zariadiť. Napokon pricestovala, ale „nebola to žiadna výhra“. Pre lockdown mala pohyb po Slovensku aj plánované aktivity značne obmedzené. „To bolo vtedy dosť smutné,“ skonštatoval Adrianin manažér a dobrý priateľ Miro Šimonič s tým, že aktuálne sviatky už kráska plánuje stráviť doma v Marrákeši. „Pokiaľ viem, Adrianina sestra Natália, ktorá žije v Paríži, príde na Vianoce domov za mamou, ale Adriana, keďže bola na Slovensku minulý rok, ostane s rodinou doma. A potom mamina a sestra spoločne pricestujú za ňou. Robia to tak často. Viac cestujú ony za ňou ako ona sem.“

FOTO: TÁ JE ALE ROZKOŠNÁ! DCÉRKA ADRIANY SKLENAŘÍKOVEJ ZDEDILA KRÁSU PO MAME

Adriana skutočne Slovensko navštívila minulý rok po sedemročnom odstupe a rovno prvýkrát zobrala so sebou manžela aj dcéru Ninu, ktorá je pre ňu absolútnym zmyslom života. Napriek tomu, že išlo o vymodlené dieťa, modelka má okrem rodiny stále čas aj na pracovné aktivity. Teraz o to viac, keďže malá Nina je vo vzdelávacom zariadení. „Chodí do predškoly v Marrákeši, kde už majú výučbu. Musím povedať, že Adriana mala najskôr obavu, ako si malá na nové prostredie a deti zvykne, ako to bude znášať, ale veľmi rýchlo sa chytila a ide jej to veľmi dobre. Je to medzinárodná inštitúcia, pretože Nina rozpráva po anglicky, po francúzsky, po slovensky a učí sa aj po arabsky, keďže bývajú v Maroku.“

Malá slečna aspoň podľa fotografií zo sociálnych sietí, ktoré Adriana občas zverejní, rastie ako z vody a aktuálne chodí aj na plávanie, ale zároveň je maximálne zžitá s prostredím, v ktorom už od narodenia vyrastá. „Hotel miluje, dokonca má v nápojovom lístku tak ako Adriana vlastný nápoj, ktorý je podľa nej pomenovaný,“ povedal nám Miro Šimonič na záver.

Bez diét a driny! Modelka Adriana Ohanian Sklenaříková miluje dobré jedlo aj kvalitné víno, napriek tomu nepriberá. Ako to robí sa dozviete v najnovšom vydaní týždenníka Život.

Diskusia