Nela Pocisková (28) o sebe hovorí ako o beznádejnej „riešiteľke“. Prvotné nadšenie z lukratívnej pracovnej ponuky totiž vystriedali pochybnosti a výčitky.

Ste súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome. Pôjde o ťažiskový projekt TV Markíza, a pokiaľ viem, toto bola zo strany televízie už tretia ponuka, ktorú vám dala.

Nie, piata. (Smiech.)

Až piata?

Áno, na piaty pokus to konečne vyšlo. Dá sa povedať, že na túto šou som sa päť rokov pripravovala. (Smiech.) Ale teraz vážne.Prvá séria vznikla v čase, keď som bola tehotná s Hektorkom.

Režisér Pepe Majeský mi však o projekte rozprával dlho predtým, keď ešte ani nebola kúpená licencia, a ja som z toho bola nadšená. Vtedy sme sa rozprávali aj o tom, akým spôsobom jednotlivé čísla uchopiť tak, aby neboli za hranicou a v konečnom dôsledku nevyzneli trápne.

Nápad sa mi páčil a rozhodne som chcela byť jeho súčasťou. Neskôr však prišiel moment, keď som Pepemu zavolala s prosbou o ďalšie stretnutie, na ktorom som mu oznámila, že som tehotná. To znamená, že naša spolupráca sa musela náhle skončiť. (Smiech.) Najskôr pre tehotenstvo, potom preto, že som doma mala malé bábo, následne som bola opäť tehotná a opäť som mala malé bábo. (Smiech.)

Hoci všetky predchádzajúce série okolo mňa len tak preplávali, môj zlatý Pepe Majeský mi každý rok pravidelne volal a zisťoval, či by som mala záujem účinkovať v „tvojej tvári“. Paradoxne tento posledný ročník už netelefonoval on, ale niekto úplne iný. (Smiech.) Zrejme preto, lebo vedel, že v mojom prípade pôjde o polročné presviedčanie.

Po narodení detí sa jej život od základov zmenil.
Po narodení detí sa jej život od základov zmenil.
Zdroj: Instagram

To znamená, že všetky minulé ponuky ste vždy nejakým spôsobom zvažovali?

Musím priznať, že roky predtým som sa naozaj dlhé mesiace nevedela rozhodnúť, či do toho ísť alebo nie. Moja práca mi určite nie je ľahostajná. Okrem toho TV Markíza mi vždy vychádzala v ústrety.

Dáva mi živobytie, ľudia z televízie sa ku mne veľmi pekne správajú, práve preto som im chcela prejaviť svoju spolupatričnosť a každú sériu som uvažovala nad tým, či to predsa len neskúsiť. Dala som však prednosť svojim deťom, lebo sú pre mňa zmyslom života, mojou prioritou. Ale chrobák v hlave tam vždy bol. Upozorňujem, že ja som veľký „riešiteľ“. (Smiech.)

Ako to bolo pri tejto poslednej ponuke? Čo napokon rozhodlo, že ste do toho šli?

S touto konkrétnou ponukou ma televízia oslovila pred rokom, keď bola Lianka ešte maličká. Vtedy som bola na vážkach, či to vziať alebo nie. Od narodenia malej k nám však chodí jedna rodinná známa, ktorá mi s ňou pomáha. Len na vysvetlenie: s malou je u nás doma úplne iná situácia než s Hektorom, od ktorého som sa nemohla ani pohnúť, lebo bol úplne naviazaný na mňa a ja na neho.

S Liankou je to iné. Keďže mám výpomoc, malá nepociťuje stres, keď odchádzam z domu. Na základe toho som sa dostala do situácie, že som sa začala postupne pripravovať na to, že ponuka z televízie opäť príde a ja sa k nej budem musieť nejako postaviť.

Bola som veľká hrdinka, za rok som v sebe všetko spracovala, a keď ponuka prišla, okamžite som povedala: Jasné, zvládneme to! Upokojovala som sa tým, že všetko mám nastavené. Lianka je okej, Hektor je škôlkar, samostatná jednotka, perfektná povaha, nič nerieši. Všetko je skvelé a vec vybavená.

Keď však ubehlo pár týždňov, prišlo na lámanie chleba a podpisovanie zmluvy, vtedy mi ostalo nevoľno. Začali sa pochybnosti a výčitky. Hovorila som si: Toto nezvládnem, spravila som chybu. S Hektorom som bola doma tri roky a od Lianky po roku a pol niekam idem? Samu seba som doslova „zmagorila“. (Smiech.)

 Nela sa divákom ukáže ako Lady Gaga.
Nela sa divákom ukáže ako Lady Gaga.
Zdroj: TV Markíza
Poslať emailom
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Hereča Angelina Jolie

Štúdiá Walta Disneyho si Angelinu Jolie obľúbili. V novinke zahviezdi spolu s ďalšou kráskou!

Pohyb na čerstvom vzduchu je potrebný aj v chladnejších dňoch, nielen v lete.

Škôlkarske choroby: Deti si v kolektíve odovzdávajú infekcie, ako posilniť ich imunitu?

Obrovská tragédia sa udiala v Nitre, o život prišiel miestny školák, dvaja chlapci utrpeli zranenia.

Scenár, keď stromy zabíjajú, je vždy podobný. Kto nesie zodpovednosť za tragédiu v Nitre?

 Katherine Schwarzenegger

Bude Arnold Schwarzenegger dedkom? Jeho dcéra Katherine prezradila viac, ako chcela!

Vedeli ste

Pytagoras objavil a2 + b2 = c2.

Zobraziť viac