Angelina Jolie strávila vo štvrtok celé tri hodiny v kalifornskom Malibu so známym miliardárom.

Na fotografiách, ktoré získal Page Six, vychádzala 47-ročná filmová hviezda zo slávneho hotspotu Nobu bok po boku so 44-ročným britským environmentalistom Davidom Mayerom de Rothschildom. Ten patrí do najbohatšej rodiny na svete a rovnako ako Angelina sa po celý čas usmieval. Zástupcovia herečky bezprostredne neodpovedali na žiadosť Page Six o komentár, či dvojica bola na pracovnom alebo inom stretnutí.

Ich schôdzka mohla mať obidva dôvody, keďže obaja sú podľa všetkého slobodní, ale spája ich aj aktivizmus. Mayer de Rothschild je zástancom environmentalizmu apracoval ako ambasádor pre Hyundai IONIQ, prvý automobil postavený od základu a špeciálne dostupný ako hybridný alebo elektricky poháňaný automobil. Podľa jeho životopisu na Instagrame chce tiež "informovať ľudí o globálnom otepľovaní". Angelina medzitým 20 rokov pracovala s utečencami ako osobitná vyslankyňa OSN. Svoj post opustila v decembri 2022. "V nasledujúcich rokoch budem naďalej robiť všetko, čo je v mojich silách, aby som podporila utečencov a ďalších vysídlených ľudí," povedala vtedy.

Jolie od rozchodu s bývalým manželom Bradom Pittom (59) v roku 2016 verejne nemala vážny vzťah. Spolu majú spolu šesť detí: Maddoxa (21), Paxa (19), Zaharu (18), Shiloh (16) a dvojčatá Vivienne a Knox (14). V roku 2021 bola hviezda filmu "Tomb Raider" viackrát videná v Los Angeles so spevákom Weekndom, dvojica však nikdy nepotvrdila románik a v poslednom čase sa spolu neukazovali. Angelina potom začiatkom tohto roka vyvolala fámy o randení s Paulom Mescalom, keď ich v januári videli na rande pri káve. Ani s ním sa však v poslednom čase nestretávala.

FOTO VYCHUDNUTEJ ANGELINY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia