Najlepšie šaty sú žiadne šaty?

Ciara v nedeľu večer na červenom koberci Vanity Fair Oscar Party 2023 nenechala nič na náhodu a ukázala sa v úplne priehľadných šatách na ramienka značky Dundas, pod ktorými mala len čierne tangá. Tridsaťsedemročná speváčka predviedla všetky svoje prednosti v trblietavom outfite s krištáľmi, hlbokým výstrihom vpredu aj vzadu, kde odhaľoval vrchnú časť jej tangáčov. Bradavky si zakryla nálepkami telovej farby. Ciaru doprevádzal jej manžel Russell Wilson (34), ktorý zvolil oveľa konzervatívnejší outfit.

Fanúšikovia mali na Ciarin takmer nahý vzhľad zmiešané reakcie. V komentári k príspevku stylistu Roba Zangardiho na Instagrame, ktorý prezentoval speváčkin outfit, ho niektorí nazvali neskutočným, iní už také nadšenie nezdieľali. "Nechaj si to pre svojho manžela! Nepotrebujeme to všetko vidieť! Možno chce byť v Playboyi!" komentoval jeden človek. Možno chcela mama troch detí takto propagovať svoju novú značku starostlivosti o pleť OAM, ktorú uviedla na trh v auguste 2022, zamýšľa sa PageSix.

Ciara pritom nebola jediná, kto sa na hviezdami nabitej oscarovej afterpárty obnažil: Emily Ratajkowski, Hunter Schafer, Alessandro Ambrosio, Sabrina Carpenter, Olivia Wilde a ďalší toho na červenom koberci ukázali viac než dosť.

FOTO PRAKTICKY NAHÝCH CELEBRÍT NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia