Majú korektné vzťahy aj po rozchode! Reč je o moderátorke Adele Vinczeovej (41) a jej mužoch života. Sympatická blondínka uverejnila nielen fotku so svojimi fešákmi, ale dokonca im venovala aj milé vyznanie.

Adela zasadla tento rok do porotcovského kresla tanečnej súťaže Let’s Dance. Kým jej manžel Viktor celú šou moderoval, expartner Peter Modrovský spolupracoval s projektom ako choreograf a zdržiaval sa v zákulisí. Nebol však jediný jej ex, ktorý bol na prenosoch.

Tomáš Bezdeda totiž spovedal hviezdy na červenom koberci. Vinczeová tak mala každú nedeľu svojich troch mužov života na jednom mieste. Jej to neprekážalo a dokonca sa z toho tešila. Na sociálnej sieti uverejnila spoločnú fotku aj s vyznaním.

Viktor Vincze a Adela Vinczeová
Zdroj: TV Markíza

"Moje lásky. Občas si s Viktorom spievame v aute pesničky od Tomáša Bezdedu. Dlhodobo Vikiho trápi, že s ním nikdy nedám takú dvíhačku z Hriešneho tanca ako som dala aj včera na párty s Peťom Modrovským. Ale podstatné je, že aj vďaka vzťahom s nimi som tá, ktorá sa zapáčila môjmu manželovi. Takže - ďakujem páni za všetko a vždy vám budeme s Vikim držať palce," zneli jej slová.

A nezabudla poďakovať za pekné obdobie s tanečnou šou. "Ešte k Let´s dance - Bez Peťa by neboli tance aké boli, bez Deda by neboli rozhovory v zákulisí. Bez Vikiho by nebola top moderácia. Bez nich by nebola táto rodinná fotka. Máme za sebou krásne obdobie s Let’s Dance a mne dalo hlavne veľa radosti z ľudí v celom teame. Nie len týmto pánom ďakujem za veľa. Jaj, a ešte niečo. Títo muži mi do života priniesli viac hudby, viac tanca…čím vás obohatili vaši bývalí partneri?" pýtala sa svojich fanúšikov Adela.

SPOLOČNÚ FOTKU ADELY A JEJ MUŽOV NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia