Šoubiznis

Viki RÁKOVÁ sa musela nechať vylepšiť: Môžu za to prebdené noci a vyšklbané vlasy! FOTO

redakcia
redakcia
19.9. 2023 16:00
Diskusia ()
Viki Ráková
Viki Ráková
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CwzKZbctk1p/

Materstvo si vypýtalo svoju daň. Herečka Viki Ráková priznala, že musela siahnuť po zmene, aj keď umelé zákroky doteraz nevyhľadávala.

Herečka Viki Ráková (42) je hrdou mamou dvoch chlapčekov - staršieho Bendegúza (8) a mladšieho Benjamína (4). Sympatická brunetka na sociálnej sieti priznala, že materstvo jej dalo zabrať, a ona sa tak rozhodla pre nevyhnutnú premenu.

„Vedela som, že raz príde aj na mňa... Dve tehotenstvá, dve dojčenia a už 4 roky ma náš malý Benjamin ťahá celú noc za vlasy. Len tak je schopný zaspať a upokojiť sa. Nebolo to raz, čo som sa rozplakala, lebo to už pre mňa nie je príjemné, okrem toho ma to aj bolí," priznala úprimne herečka, ktorej rozumie nejedna mamička. „Moje vlasy si už čo-to vytrpeli, veeeeľa vláskov opustilo moju hlavu, a tak som si povedala, že prišiel čas im trošku pomôcť. Vždy som sa bála procesov, ktoré zasahujú do prirodzeného vzhľadu, a práve preto som sa nechala zveriť do tých najlepších rúk," uviedla s tým, že oslovila kaderníka, ktorý sa špecializuje na našívanie vlasov. „Napísala som Ondríkovi, že prišiel čas, som rozhodnutá a môže zháňať "moje vlasy". Tenké, vlnité, prirodzené, hnedé. Pred pár dňami sa mi ozval, že ich má a dnes prišiel čas, keď sme s Ondríkom vytvorili tento prirodzený vzhľad. Čo poviete? Môže byť? Ja sa z nich veľmi teším!" napísala šťastná herečka a zverejnila aj fotografie nového looku.

FOTO VIKI S NOVÝMI VLASMI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia