Šoubiznis

Vierka Berkyová: Prečo šetrí?

1.9. 2008 9:00
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Nový Čas
Šoubiznis

Vierka Berkyová: Prečo šetrí?

1.9. 2008 9:00
Diskusia ()
Archív
Archív
Zdroj: Nový Čas

Za vystúpenie VIERKY BERKYOVEJ (17) žiada otec Edo nehorázny honorár. Tvrdí, že dcéra pozná svoju cenu a „za drobné“ jednoducho spievať nebude. Mladá speváčka si totiž šetrí na vlastné auto.

Má v tom jasno! Tretia slovenská Superstar Vierka Berkyová vie presne, na čo chce minúť úspory z honorárov. Už čoskoro by sa mala zaradiť medzi slovenskú smotánku jazdiacu na luxusných autách. „Uvažujem o BMW alebo Audi,“ tvrdila nám s dôvetkom: „Ale nie pre značku, jednoducho sa mi tie autá páčia.“ Doteraz sa musela spoliehať len na rodinné vozidlo, ktorým ju na koncerty vozil jej otec. Od februára by už mohla mať vlastné. Vtedy bude mať osemnásť. Za volant, zatiaľ len skúšobne, si sadne Vierka však už teraz.

Kde na to vezme?
O Vierkinom otcovi sa pošuškávalo, že za vystúpenie dcéry pýta nehorázne sumy. „Ale prečo by za večierok, kde sa cena vstupeniek pohybovala do desaťtisíc korún, mala moja dcéra dostať len o trochu vyšší honorár?“ pýta sa Edo Berky. Vysvetľuje tým jej neúčasť na tohtoročnom Československom bále, kde mala spievať s Cigánskymi diablami. „Finalisti SuperStar boli predsa po skončení šou v kurze, ich honoráre sa v tom čase pohybovali od tridsať- do stotisíc korún,“ vraví Berky ďalej. Tak prečo by si vraj nevypýtal? Na druhej strane ani len nemukne, ak ide Vierka na charitatívny koncert a spieva zadarmo. Napriek tomu by už čoskoro o tom, kde a za koľko bude Berkyová vystupovať, mal rozhodovať jej manažér. Zatiaľ sa vie, že je to človek zo zahraničia, s dobrými konexiami a dlhoročne pôsobiaci v hudobnej brandži. Jeho meno však Edo Berky prezradiť nechce.

Auto pod stromček?
Tvrdí len, že nový manažér by mal ponúknuť Vierkin nový album aj v zahraničí. Mal by vyjsť ešte pred Vianocami a zahral si na ňom aj slovenský excelentný bubeník Martin Valihora. Takže ak sa bude toto „hudobné prekvapenie“, ako o ňom hovorí tatko Berky, dobre predávať, Vierke sa vraj sen o štvorkolesovom tátošovi splní...

Poslať emailom
Diskusia ()
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Hereča Angelina Jolie

Štúdiá Walta Disneyho si Angelinu Jolie obľúbili. V novinke zahviezdi spolu s ďalšou kráskou!

Pohyb na čerstvom vzduchu je potrebný aj v chladnejších dňoch, nielen v lete.

Škôlkarske choroby: Deti si v kolektíve odovzdávajú infekcie, ako posilniť ich imunitu?

Obrovská tragédia sa udiala v Nitre, o život prišiel miestny školák, dvaja chlapci utrpeli zranenia.

Scenár, keď stromy zabíjajú, je vždy podobný. Kto nesie zodpovednosť za tragédiu v Nitre?

 Katherine Schwarzenegger

Bude Arnold Schwarzenegger dedkom? Jeho dcéra Katherine prezradila viac, ako chcela!

Vedeli ste

Pytagoras objavil a2 + b2 = c2.

Zobraziť viac
Diskusia