Vedeli to iba najbližší a všetci verili, že to dobre dopadne. Herečka Zuzana Haasová (41) si prešla v živote skutočne náročnými momentami. Nikdy sa však neprestala usmievať a dnes má na to ozajstný dôvod. Narodila sa jej dcérka!

Haasová je mamou Romanky, ktorá má už 17 rokov. V minulosti ale prišla o dve detičky. Karolínka a Šimonko sú síce v nebi, no v maminom srdci zostanú naveky. Od najťažších chvíľ v jej živote ubehli už roky a predošlému manželstvu je koniec. Zuzana však našla muža, ktorý je jej zpriaznenou dušou. S huslistom Viliamom Schowanetzom sa poznali dlho, no skutočná iskra preskočila minulý rok. Dvojica sa netajila tým, že by si priali spoločné bábätko. A to sa im nakoniec aj podarilo.

"Pre Zuzku je to stále citlivá téma, a preto si to chceli s Viliamom nechať pre seba. V tichosti a s láskou čakať na príchod ich dcérky. To sa im aj podarilo," prezradil týždenníku Život zdroj blízky dvojici.

Na fotke je Zuzana Haasová s manželom.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Dievčatko sa narodilo sekciou. Samotná Haasová nám túto informáciu potvrdila a počas telefonátu bola dojatá k slzám. "Dnes sa stal ten najúžasnejší svetový deň Maríny. Nakoniec všetko dobre dopadlo a naše dievčatko je na svete. Marína je pod prísnym dohľadom. Vyhrala som. Je to môj najväčší úspech v živote - Romi a Marína," povedala nám Zuzana.

Aj Romanka, aj Karolínka a Šimon sa narodili v 8.mesiaci tehotenstva a to majú s malou princeznou Marínou spoločné. "Je to predčasniatko. Narodila sa ako všetky moje deti. Ďakujem celému tímu lekárov a hlavne môjmu manželovi, ktorý to celé so mnou prežil. Ľúbim ho," priznala s úsmevom hrdá mamina, ktorá verí, že Marína je bojovníčka ako Romi. Celá redakcie Života jej drží palce a zamilovanej dvojici gratuluje.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia