Slovenská herečka Eva Pavlíková prežíva veľmi ťažké chvíle.

Ako uvádza Plus JEDEN DEŇ z prostredia divadla sa dozvedeli, že obľúbená herečka prišla o svojho drahocenného otca Jána (†94). Sama herečka si dnes zmenila svoj facebookový profil a pod ním sa objavili kondolencie jej priateľov i fanúšikov. Smutnú informáciu potvrdil aj rodinný priateľ herečky, svetoznámy grafik a výtvarník Karol "Zbyšo" Felix.

Bol to práve jej milovaný otec, ktorý v rozhovore pre náš týždenník Život na herečku prezradil, že ju na umeleckú dráhu naštartovalo asi košické štúdio Československého rozhlasu. Niekdajší ekonóm Magnezitových závodov vysvetlil, ako k tomu došlo.

Milovaný otec herečky Evy Pavlíkovej Ján
Zdroj: Peter Ličák

„Pamätám si to ako dnes, bola sobota, rádio sme mali naladené na košické štúdio, ktoré v tom čase vysielalo nesmierne populárnu zábavnú reláciu Maratón. Po jej skončení zaznela z éteru výzva, aby prišli do štúdia poslucháči, ktorí vedia čosi zarecitovať, zaspievať na tému salaš, ovce, bača. Eva mala šesť rokov a bez najmenšej trémy zaspievala akúsi pesničku o ovečkách. Mám dojem, že práve tento moment rozhodol o smerovaní jej života,“ prezradil o nej otec Ján.

FOTKY HEREČKY PAVLÍKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia