Kapela S hudbou vesmírnou odštartovala svoju kariéru v roku 2015 letným hitom Je nám teplo. Daniel Kis, Marek Koleno a Dominika Morávková si podmanili publikum natoľko, že zo zábavy sa stala práca na plný úväzok.

Dominike sa však postupne narodili deti, rozbehla sa jej herecká kariéra, preto sa s projektom S hudbou vesmírnou rozhodla rozlúčiť. „Je ťažké vyjadriť slovami, prečo som odišla z takého pekného projektu, ako je S hudbou vesmírnou, ktorý mám rada. Dôvody sú hlbšie než slová,“ napísala okrem iného vo vyjadrení na sociálnej sieti. Po odohratí posledných naplánovaných koncertov krásnu blondínku napokon vystriedala sympatická herečka Sára Polyáková, ktorú diváci poznajú napríklad z jojkárskeho seriálu Naši.

Zdroj: RTVS

„V prvom rade chceme naďalej ľuďom hrávať koncerty, keďže je o ne veľký záujem. To sa bez speváčky nedá, a tak sme hľadali niekoho, kto by s nami vystupoval. Uvidíme, čo život prinesie…“ uviedli chlapci z kapely. Aktuálna zostava pred pár dňami vydala spoločný singel Jedného dňa. Zaujímavosťou je, že fanúšikovia na adresu novej posily nešetrili chválou.

NOVÚ SPEVÁČKU KAPELY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia