Moderátor Matej Sajfa Cifra (43) je pravidelne na obrazovkách rôznych televízií, a preto sa o seba stará. S jednou časťou tela nebol spokojný a podarilo sa mu ju zmeniť.

Pre moderátora je úsmev veľmi dôležitý. Matej Cifra ho chcel mať krajší a nehanbiť sa za neho, pretože jeho zuby neboli podľa jeho predstáv. Rozhodol sa preto, že vyhľadá pomoc odborníkov a dá si momentálne veľmi rozšírený neviditeľný strojček.

Sajfa v minulosti svoj úsmev príliš neukazoval.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/COLGRFaFu8C/

"Smiali sa mi, že mám zuby ako panoráma Manhattanu. Tvrdili, že s chrupom neadrtálca sa nikdy nepresadím v šoubiznise. Kričali na mňa, že "Aha, ten má zuby ako Ötzi!"... Stiahol som sa, uzavrel do seba a preskupil svoje pozície a vyrazil som do útoku. Tri roky dozadu som si dal neviditeľný strojček a poctivo som ho nosil a výsledok sa viditeľne dostavil. Prave mi volal niekto na mobil s predvoľbou Hollywood Los Angeles, ale nedvihol som... Nezoberiem predsa v Amerike hneď prvý kšeft," zavtipkoval na sociálnej sieti Sajfa a pridal aj fotky pred a po nosení strojčeka. Veď posúďte sami, je to poriadna zmena.

FOTKY JEHO ÚSMEVU PRED A PO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia