Začiatkom mesiaca sa 66-ročná herečka nečakane objavila v rannej šou českej komerčnej televízie. Nelichotivé zábery jej na povesti nepridali, našťastie, Dáda je opäť šik a vo forme.

Je to s ňou ako na hojdačke. Škandály striedajú zábery usmiatej Dády s dokonalým imidžom. Inak to nie je ani teraz. Herečka a manželka saxofonistu Felixa Slováčka (79) vystrašila fanúšikov svojím vystúpením v Nove, kde si napríklad nevedela spomenúť, koľko mala rokov, keď natáčala Vrchní, prchni. Dáda navyše pôsobila zmätene a unavene. „K tomu, čo sa píše, len toľko, že som do Novy išla s chrípkou a horúčkou. Moja chyba. Kto chce psa biť, vždy si palicu nájde. Nemala som tam chorá chodiť,“ uviedla neskôr pre Extra a dodala, že sa jej choroba často vracia.

Po nelichotivých záberoch v televízii teraz sociálnou sieťou kolujú zábery "vynovenej" Dády. Tá sa zverila do rúk svojho obľúbeného kaderníka Jiřího Hrabala a ohromujúci výsledok je na svete. Nalíčená a usmiata herečka pred kamerou zvodne predvádza svoj nový zostrih a teší sa zo svojho krajšieho ja.

PRISTANE JEJ TO! FOTO VYLEPŠENEJ DÁDY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia