Rada provokuje.

Vdova po českom hudobnom skladateľovi Karlovi Svobodovi († 68) Vendula Pizingerová (51) si užíva život po boku športovca Jozefa Pizingera, ktorý je o 16 rokov mladší. Ani tentokrát neváhala a po fotke nahého manžela v zasneženej záhrade zverejnila ďalší záber plný erotiky.

„Keď sa ráno zobudím, tak myslím na to, aké krásne je žiť, milovať, dýchať a nechať sa unášať životom. Než sa môj romantický film zrýchli a prichádzajú na rad požiadavky, takže ma niekedy aj sám život a chlapci vedia vykoľajiť. A tak stále dokola," napísala k fotografii nahého manžela, ktorý leží s ňou na posteli.

Horúca nebola len fotografia, ale aj komentáre pod ňou. „Vendulo, strašne vám toho chlapa závidím, vlastne oboch, ale ukazovať stále ten jeho sexi neodolateľný zadok... už stačilo. Buďte rada, že ho máte," napísala Regina. Helena však mala na fotku iný názor. „Užívať si život sa musí, každá taká chvíľa je na nezaplatenie. Prdelku má fakt peknú, bola by škoda si to nechať pre seba." Do diskusie sa zapojil aj módny návrhár z Česka Osmany Laffita. „Konečne zaujímavá fotka," hlesol vtipne.

FOTO NAHÉHO MANŽELA NÁJDETE V GALÉRII

Vendula má dvoch synov. Staršieho Jakuba porodila dnes už zosnulému Karlovi Svobodovi, a mladšieho Josefa, ktorého má s manželom Jozefom Pizingerom.

Diskusia