Práca modelky ju nijako nezdeformovala. Ostala sama sebou a stále vyznáva rovnaké hodnoty. Na prvom mieste má rodinu, kvôli ktorej sa plánuje natrvalo usadiť doma na Slovensku.

Saša Gachulincová z agentúry Elite Bratislava, bola slovenskej širokej verejnosti málo známa, hoci svet modelingu valcuje už niekoľko rokov.

Práve preto, že od krásnej modelky ľudia nič mimoriadne neočakávali, prekvapila svojou bezprostrednosťou, triezvym pohľadom na svet, humorom a v neposlednom rade aj talentom, ktorý ju vystrelil do finále šou Tvoja tvár znie povedome.

Donedávna neskúsená speváčka sa tak právom ocitla medzi štvoricou tých najlepších. Nie je vylúčené, že ťažiskový program Markízy jej teraz otvorí dvere k novým pracovným príležitostiam a my o nej ešte budeme počuť.

Ako sme sa dozvedeli, krásna blondínka sa po období intenzívneho cestovania konečne plánuje usadiť. Prekvapivo, v žiadnom európskom veľkomeste alebo v New Yorku, ale u nás na Slovensku.

Ponuka do šou Tvoja tvár znie povedome Alexandru prekvapila.
Ponuka do šou Tvoja tvár znie povedome Alexandru prekvapila.
Zdroj: TV Markíza

„Keď prišla ponuka do šou Tvoja tvár znie povedome, najskôr som sa potešila. Vzápätí som však začala premýšľať nad tým, či vôbec viem spievať a či sa náhodou nepomýlili, keď ma oslovili,“ hovorí so smiechom Saša o období spred pol roka.

„Mala som obavy, nevedela som, do čoho idem, a tým, že veľmi veľa cestujem, túto šou som predtým ani nikdy nevidela,“ doplnila.

Okrem prvotného prekvapenia bola u nej rozhodujúca partia ľudí, ktorí mali v projekte účinkovať spolu s ňou. Práve v tejto súvislosti zažila na samom začiatku naozaj poriadny šok.

„Keď som zistila, kto všetko bude účinkovať spolu so mnou, úprimne som sa zľakla. Išlo o áčkových hercov, spevákov, skrátka profíkov, ktorí študovali na konzervatóriu a majú za sebou mnoho skúseností. Stáť na jednom pódiu s Nelou Pociskovou, Paľom Topoľským alebo Karinkou Haydu bol pre mňa obrovský šok. Pýtala som sa sama seba, čo tu vlastne robím.“

Predpríprava

Alexandra do projektu šla naozaj ako čistá nepopísaná doska. Zo svojho detstva aj z práce profesionálnej modelky si však priniesla veľkú dávku exhibicionizmu.

„Ako dieťa som bola veľmi hyperaktívna a absolvovala som asi všetky možné krúžky, ktoré existujú. Chcela som všetko vidieť, zažiť,“ ozrejmila nám.

Navštevovala tanečnú, neskôr cheerleading, volejbal, karate. Športový a pohybový základ teda mala, hoci 15 rokov takmer vôbec netancovala. So spevom nemala žiadne skúsenosti, no ako priznala, vďaka televíznej šou sa jej splnil detský sen.

Saša so spevom donedávna nemala žiadne skúsenosti, napriek tomu v súťaži Tvoja tvár znie povedome skončila na 4. mieste.
Saša so spevom donedávna nemala žiadne skúsenosti, napriek tomu v súťaži Tvoja tvár znie povedome skončila na 4. mieste.
Zdroj: Archív A. G.

„Musím sa priznať, že ako dieťa som túžila byť speváčkou. Rodičia ma na základe toho vzali na spevácky krúžok. Mala som vtedy asi päť rokov a doteraz si pamätám, že tam bol prísny učiteľ, ktorý rodičom povedal: ‚Vaše dieťa nevie veľmi spievať.‘ Na základe toho mu dnes odkazujem: ‚Tu máš!‘“

Smeje sa pri spomienke na spevácke začiatky, no so všetkou vážnosťou dodáva: „Teraz môžem zodpovedne prehlásiť, že spevácka príprava bola predtým u mňa nulová.“

Ako absolútna začiatočníčka mala na úplnom začiatku problém skĺbiť spev, tanec aj herecký výkon na pódiu do jedného umeleckého celku. Každá „maska“, ktorú predvádzala, bola pre ňu obrovská výzva.

„Keď som napríklad dostala za úlohu spievať Sabrinu, bola som v šoku, lebo žiadna žena sa určite nechce ukázať ľuďom po prvý raz pred obrazovkami v plavkách. Nikdy totiž nebude mať natoľko ideálnu postavu, aby bola spokojná, a stále bude na sebe niečo riešiť,“ priznala vždy otvorená Saša, hoci pri pohľade na jej telo by len málokto povedal, že aj ona môže mať zo svojho vzhľadu občas komplexy.

„Je to, samozrejme, profesionálna deformácia, lebo ako modelka som stále pod tlakom, aby som si udržiavala štíhlu, zdravú postavu a bola subtilná. Všetko nové bolo pre mňa ťažké, ale po týždni som si vždy na novú rolu zvykla a išlo to,“ dodala.

Saša so spevom donedávna nemala žiadne skúsenosti, napriek tomu v súťaži Tvoja tvár znie povedome skončila na 4. mieste.
Saša so spevom donedávna nemala žiadne skúsenosti, napriek tomu v súťaži Tvoja tvár znie povedome skončila na 4. mieste.
Zdroj: TV Markíza

V tomto smere jej veľmi pomohli rady hlasovej pedagogičky Janky Bugalovej Daňovej, choreografa Miňa Kereša či herečky Zuzany Fialovej. Tej sa však najskôr bála.

„Predsa len je to herečka SND, jedna z najlepších u nás, takže som pred ňou mala prirodzený rešpekt, ale obľúbila som si ju. To, čo ma učila, bolo naozaj k veci a na pódiu mi to pomohlo.“

Život v autobuse.

Mladí manželia žijú v autobuse. Viete si predstaviť takéto bývanie?

Populárne články
V seriáli Horná Dolná exceluje po boku Petry Polnišovej ako Juraj Brmbalík.

Dano Heriban odolával ponukám televízií až 10 rokov. Prečo tak dlho váhal?

Bývalí spolužiaci urobili niečo, čo ich bude navždy spájať.

Hrdinský skutok školákov: Z horiacej budovy pomohli zachrániť desiatky detí

Ilustračná snímka

Na Slovensko mieri svetlo z Betlehema. Symbol lásky a nádeje prinesú skauti

Obezita prináša zhoršenú kvalitu života.

Najrozšírenejšie metabolické ochorenie zabíja viac ľudí než podvýživa! Ako sa vyhnúť obezite?

Ilustračná snímka

Chobotnica menila farby počas spánku. Snívalo sa jej?

Countdown zaviedla NASA.

Zaviedla countdown NASA?

Zobraziť viac
Diskusia