Bola to otázka času

Keďže záležitosti týkajúce sa peňazí nie sú u Vinczeovcov tabu a ani jeden z nich nestráži len vlastný „válov“, bolo len otázkou času, kedy sa Viktor stane oficiálnou súčasťou Adelinej eseročky, o ktorej správne fungovanie sa tak či tak už pár rokov stará. Mimochodom, nadanie v tomto smere mal po kom zdediť, pretože jeho otec Viktor Vincze starší je úspešný podnikateľ.

VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII...

Moderátor sa tak približne pred mesiacom a pol stal spoločníkom a konateľom vo firme, ktorá nesie Adelino meno a na našom trhu úspešne funguje už od roku 2005. Ako v minulosti informoval týždenník Trend, jej spoločnosť mení na hrubý zisk viac ako 80 percent tržieb, ktoré do nej plynú. Otvorene si treba priznať, že moderátorkino meno je u nás už roky overenou značkou, s ktorou chcú spolupracovať ako televízie, tak aj rôzne súkromné firmy.

Pod krídlami lásky. Takýto titulok uviedla ADELA k tejto fotke pri príležitosti výročia svojej svadby s VIKTOROM.
Zdroj: INSTAGRAM/@TROCHU_INAK_S_ADELOU

To však nebol dôvod, prečo Viktor vstúpil do eseročky svojej polovičky. „Je pre nás oboch jednoduchšie riešiť všetko cez jednu firmu než cez viaceré. Hlavným cieľom je zjednodušiť si administratívny život,“ vysvetlil nám. Treba totiž priznať, že aj jemu sa z pracovnej stránky darí. Už nie je len moderátorom hlavného spravodajstva TV Markíza, ale aj obľúbenou tvárou zábavných šou. Zohralo to rolu pri uprataní finančných tokov cez jeden kanál? „Ako som už spomínal, rolu zohralo predovšetkým to, že pod jednou strechou sa administratíva robí jednoduchšie. A keďže som Adelkinu aj svoju agendu dlhodobo vykonával ja, jedno IČO, jeden účet, jeden fakturačný rad, jedna komunikácia s úradmi dáva väčší zmysel,“ ozrejmil a zároveň dodal: „Toto zjednodušenie je dôvod, pre ktorý sme urobili de facto rodinnú firmu.“

Pre dvojicu sa týmto krokom v praktickom živote absolútne nič nemení. „Je to všetko len formálna zmena,“ uviedol Viktor s tým, že firma bude pokračovať tak ako doteraz. Manželia ani nerozšírili predmet svojho podnikania, keď­že nateraz neplánujú rozbiehať žiadny spoločný podnikateľský plán. „Jedine, že by sa Adelka chcela stať komerčnou pilotkou a spolu by sme vozili ľudí,“ zavtipkoval moderátor.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia