Nie je žiadnym tajomstvom, že Viktor Vincze (31) sa stará o všetky praktické záležitosti svojej manželky Adely Vinczeovej (41). Kedysi bol v podnikaní moderátorkinou pravou rukou, dnes je aj spoločníkom v jej firme.

Ešte v roku 2019 markizácky moderátor priznal, že mať po svojom boku úspešnejšiu a lepšie zarábajúcu manželku, jeho ego neškrie. To, že Adela prispieva do rodinnej kasy vyššími sumami, zobral ako fakt. „Často dostávam otázky, ako to ako muž zvládam, že mám vedľa seba slávnejšiu, úspešnejšiu aj lepšie zarábajúcu ženu. Odpoveď je: Jednoducho. Milujem ju,“ vyznal sa vtedy na svojom instagramovom profile V. Vincze. „Láska nie je súťaž o to, kto viac zarobí. Láska vlastne vôbec nie je súťaž. Ak áno, tak to nie je láska,“ doplnil s tým, že jeho žena je pre neho veľkým idolom a zároveň inšpiráciou.

„Som fanúšikom úspešnej ženy, ktorú milujem. A neoberá ma to o pocit, že som chlap,“ vysvetlil vyštudovaný právnik, ktorý do Adelinho života vniesol z veľkej časti svoj zmysel pre poriadok. A to práve v rôznych úradníckych záležitostiach či „papierovačkách“ spojených s moderátorkinou firmou. Všade tam prevzal Viktor povinnosti (pre mnohých nepríjemné) na svoje plecia. Tento fakt pre médiá jeho manželka už viackrát bez problémov potvrdila. Naposledy to urobila v relácii Peniaze na RTVS.

Adela bola nádherná nevesta.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/BVPK

„Mám na všetky tieto svoje daňové a finančné veci kombináciu účtovníčky a manžela. On dokonca komunikuje s mojou účtovníčkou, čiže sa v tomto smere absolútne degramotním, preto som rada, že so mnou robíte tento rozhovor, lebo som sama zvedavá, čo poviem. Už nemám prehľad o ničom, len strážim, aby bolo všetko načas zaplatené, vybavené, odovzdané, a spätne strážia títo ľudia mňa,“ uviedla so smiechom.

VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTIEK NÁJDETE V GALÉRII...

„Viktor má na mňa pozitívny vplyv nie v tom, že by mi radil, ako mám s financiami nakladať, ale rieši všetko, čo sa týka financií, a je to veľmi praktické, lebo vystavuje všetky moje faktúry, stará sa o to, kde treba, aby bolo čo zaplatené,“ doplnila a priznala, že v tomto smere je od svojho manžela v podstate závislá podobne ako jej kolega a kamarát Dano Dang (47) od svojej manželky Beáty. „Minule sme sa o tom s Danom rozprávali, čo s nami bude, keď nás naše polovičky náhodou opustia… Skončíme niekde pod mostom vo svojom poslednom peknom oblečení a tam budeme horekovať, čo s nami bude. V tomto smere som vlastne veľmi závislá,“ zhodnotila v spomínanom programe.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia