Svojim fanúšikom pripravila poriadne prekvapenie. Speváčka a členka hudobnej súrodeneckej dvojice TWiiNS VERONIKA NÍZLOVÁ (35) zverejnila na sociálnej sieti snímku v bikinách, na ktorej predviedla tehotenské brucho.

„Už to asi viac neskryjem! V novembri budem mať tú česť byť mama. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,“ napísala. Minulý rok v máji sa však Veronika rozišla s manželom Tomášom Krúpom a o pár mesiacov neskôr sa vrátila aj k rodnému priezvisku. Od tých čias nebol po jej boku žiadny muž, s ktorým by sa pochválila na sociálnej sieti.

Otec dieťaťa ostáva v anonymite, Veronika bude slobodnou matkou. "Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách."

VIAC FOTOGRAFIÍ VERONIKY V RADOSTNOM OČAKÁVANÍ NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia