Na obrazovky televízie Markíza sa vracia úspešná šou Tvoja tvár znie povedome. Tentoraz aj s novými tvárami za porotcovským stolom.

Osvedčený formát prináša televízia zo Záhorskej Bystrice už siedmykrát. Kým na poste moderátora neexperimentovala a úlohu zverila ostrieľanému Martinovi Nikodýmovi, v porote sa udiali výrazné zmeny. K stáliciam Zuzke Šebovej a Máriovi Kuly Kollárovi zasadnú dvaja nováčikovia. Ich tváre sú pritom veľmi dobre známe, nielen z iných markizáckych projektov.

Na úlohu porotcu prikývol MMA zápasník Attila Végh, ktorý si zatancoval aj v poslednej sérii Let's Dance, a hudobník Marián Čeky Čekovský, ktorý si úlohu "kata" vyskúšal v Česko Slovenskej Superstar. „V každom ročníku Tváre sa snažíme prinášať novinky, o ktorých si myslíme, že by mohli byť pre divákov atraktívne. Jednou z tohtoročných noviniek sú noví porotcovia. Som si istý, že porota v novom zložení prinesie na obrazovky veľa humoru a zábavy. A to je naším cieľom," prezradil pre markizu.sk kreatívny producent a režisér Pepe Majeský.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia