Má osem detí s piatimi ženami a ženatý bol trikrát. Legendárny hudobník Rod Stewart (78) pre austrálsky časopis Life porozprával o svojich manželských a rodičovských skúsenostiach.

Prvýkrát sa ženil ako 35-ročný s herečkou a modelkou Alanou Hamiltonovou, jeho otec mu však radil, že na ženbu je ešte mladý. Také isté rady dáva teraz on svojim deťom a neodporúča im vstupovať do manželského zväzku pred tridsiatkou. Keď chcel svojmu 15-ročnému synovi dať rady o sexe, ten mu povedal – oci, všetko viem, mám internet.

Spevák už 20 rokov tvorí pár s fotografkou Penny Lancasterovou (51). Raz sa však na dva týždne rozišli, čo mu zlomilo srdce. Vyspieval sa z toho na albume ­Time. „Požiadal som ju o fotku v ráme, aby som ju videl, keď pôjdem spať a keď sa zobudím.“ V rozhovore ďalej uviedol, že práve vzťahy so ženami mu dali cenné lekcie, čo sa týka dlhodobej lásky. „Moje pravidlo znie – nehádať sa po pohári vína, treba nechať debatu na ráno. Alebo – ženy rady počujú pravdu, nenávidia fajčenie a hazardné hry.“

TÁTO ŽENA MU NA 2 TÝŽDNE ZLOMILA SRDCE!
Diskusia