Legenda amerického televízneho seriálu z mafiánskeho prostredia prežíva najhoršieho chvíle svojho života. Jeho dcéra (†25) prišla o život krátko po tom, čo porodila svoju dcérku.

Rodina sa so zlomeným srdcom na sociálnych sieťach podelila o správu, že Odele zomrela 12. januára, len dva mesiace po narodení dcéry Shiloh. V emotívnom príspevku na Facebooku jej mama Belinda uviedla, že rodina je "ohromená" podporou, ktorú dostala po Odeleinej smrti. "So zlomeným srdcom musíme zverejniť oznámenie o pohrebe našej drahej Odele. Jej sestra Lucinda a ja sme boli ohromené správami plnými podpory a lásky, ktoré sme dostali, a vašimi spomienkami na to, ako si Odele mnohí vážili. Odele bola veľmi milovaná a v našich životoch zanecháva obrovskú dieru." Za Odele smúti jej sestra Lucinda Ventimiglia, matka Belinda Cape, otec, herec známy zo seriálu Sopranovci John Ventimiglia a jej milovaná dcéra Shiloh.

Odeleina mama požiadala všetkých, aby namiesto kvetov, ktorými by si uctili jej pamiatku, prispeli na účet GoFundMe na Shilohino budúce vzdelanie. Do piatka obeda sa vyzbieralo takmer 57 000 dolárov (52 300 eur) - čo presahuje ich pôvodný cieľ 50-tisíc dolárov. Zdrvujúca správa prišla len niekoľko mesiacov po tom, čo Odele porodila svoje prvé dieťa. Napriek sláve svojho otca pred smrťou pracovala ako čašníčka v reštaurácii Besklers v Brooklyne a držala sa pomerne v úzadí, informuje Mirror.

VIAC FOTO V GALÉRII...
Diskusia