Prežíva obrovskú bolesť. Zomrel Ronnie Turner, 62-ročný syn legendárnej speváčky Tiny Turner.

Ronnieho manželka, francúzska speváčka Afida Turner, potvrdila smrť svojho manžela v príspevku na Instagrame, v ktorom ho nazvala "skutočným anjelom" a svojím "najlepším priateľom". "Urobila som všetko, čo bolo v mojich silách, až do konca, tentoraz som ťa nedokázala zachrániť. Milovala som ťa 17 rokov, je to veľmi, veľmi, veľmi zlé a som veľmi nahnevaná," napísala v popise príspevku. "Je to tragédia, ty s tvojím bratom Craigom a tvojím otcom Ike Turnerom a Aline odpočívaj v raji... Také nespravodlivé."

Afida, ktorá sa za Ronnieho vydala v roku 2007, narážala na smrť jeho staršieho brata Craiga, ktorý v roku 2018 spáchal samovraždu. Ronnieho otec Ike Turner zomrel v roku 2007, zatiaľ čo jeho teta, Tinina sestra Alline Bullock, zomrela o tri roky nato. Tina Turner tiež vzdala hold svojmu synovi a na sociálnych sieťach zdieľala vyhlásenie spolu s čiernobielym portrétom. "Ronnie, odišiel si zo sveta príliš skoro," napísala. "V smútku zatváram oči a myslím na teba, môj milovaný syn." Hovorca losangeleskej polície pre portál PEOPLE potvrdil, že policajti sa o 9.40 v súvislosti s vyšetrovaním úmrtia muža nachádzali na Turnerovej adrese v kalifornskom Encine. Hovorca nemohol potvrdiť totožnosť muža.

Ronnie Turner a jeho otec Ike
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cl9c9moPYyM/

Portál TMZ, ktorý o tom informoval ako prvý, uviedol, že osoba, ktorá zavolala na tiesňovú linku 911, povedala, že Ronnie mal problémy s dýchaním a nakoniec prestal dýchať. Napriek pokusom o resuscitáciu ho privolaní záchranári na mieste vyhlásili za mŕtveho. 83-ročnej Tine a jej vtedajšiemu manželovi Ikeovi sa Ronnie narodil v roku 1960. Doma ho už čakal starší brat Craig, ktorého mala speváčka vo veku 18 rokov so saxofonistom Raymondom Hillom. Ike si Craiga neskôr adoptoval. Ronnie bol rovnako ako jeho rodičia vynikajúci hudobník a hral v skupine Manufactured Funk. Mal aj malú úlohu v životopisnom filme svojej matky What's Love Got to Do with It z roku 1993.

Tina Turner sa v roku 2013 vzdala amerického občianstva a od roku 1995 žije v Európe so svojím manželom Erwinom Bachom, nemeckým nahrávacím manažérom.

VIAC FOTO V GALÉRII...
Diskusia