Dvojnásobná mamička Martina, ktorá sa preslávila vďaka speváckej šou SuperStar, si momentálne užíva teplé dni na Sardínii. Na dovolenke sa odviazala a ukázala svoje vyšportované telo v plavkách!

Pár rokov sme o Martine nepočuli, no teraz je späť a je úspešnejšia ako kedykoľvek predtým. Je to doslova supermama, ktorá stíha všetko. Nedávno sa pochválila, že popri všetkých povinnostiach si stihla urobiť aj doktorát.

"Študovať popri deťoch, korone a karanténe hodnotím ako perfektnú skúsenosť pre mňa, cítim, ako ma to zocelilo, posunulo. Šťastná som. Na akademickej pôde som sa dostala do vzácnej komunity ľudí, spoznala som samých makačov, všetci sú pilní, zodpovední, nevyčerpateľní, inšpiratívni. Ďakujem za všetkých svojich kolegov a za všetkých mojich študentov, obohatili ste ma, ani neviete ako. Možno ostanem pôsobiť na škole aj ďalej," povedala sympatická speváčka.

Teraz sa Martina ukázala svojim fanúšikom v plavkách. Zverejnila fotku, ktorá ukazuje, ako si užívala horúce dni pri vode. "Krásna vždy a všade," napísala jej pod fotku jedna z fanúšičiek. Nejde pritom o jediný lichotivý komentár. Nuž, aj my musíme uznať, že Martina má skvelú postavu! Pozrite si fotku v bikinách v našej galérii a posúďte sami.

FOTKU V PLAVKÁCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU!

Zdroj: Eva

Diskusia