Prasklo veľké tajomstvo! Obľúbený herec Pavol Topoľský (60) čaká so svojou mladšou manželkou Vierkou Bielikovou (33) bábätko. Herec z markizáckych Oteckov sa tak stane päťnásobným otcom!

Topoľský je vyhľadávaným dabingovým hercom a jeho hlas sa všetkým automaticky spája so slávnym seriálovým Frasierom alebo hercom Jackom Nicholsonom. Nedávno dokonca zahviezdil v šou Tvoja tvár znie povedome a momentálne účinkuje v markizáckych Oteckoch. V súkromí je štvornásobným otcom štyroch dcér. Prvý raz sa oženil ešte počas vysokej školy a tatkom sa stal už ako 22-ročný. S prvou manželkou má dcéry Luciu a Rebeku. V roku 2007 si vzal o 20 rokov mladšiu tanečnicu Mariku Hadovú, s ktorou má dcéry Kristínu a Karolínu. Aj toto manželstvo však skončilo rozvodom.

Rok 2007: Svadba Pavla Topoľského s druhou manželkou Marikou.
Zdroj: Július Dúbravay

Nový vzťah a opäť s výrazne mladšou tanečnicou Vierkou sa prevalil v roku 2016.  „Poznáme sa naozaj dlho. Ale spolu sme približne od „leta“. Nemám veľmi potrebu to komentovať. Nie je to žiadna aféra. My s manželkou viac ako dva roky nie sme spolu a viac ako rok nežijeme v jednej domácnosti,” povedal Topoľský na jeseň 2016. Herec účinkoval s tanečnicou Vierou v Ďurovčíkovom predstavení Na skle maľované. Práve tam preletela povestná iskra a v roku 2018 sa tajne zosobášili. O ich svadbe netušili vtedy ani najbližší kolegovia.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

REAKCIA HERCA NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia