Neodolala retušovaniu.

Naomi Campbell (52) skritizovali fanúšikovia za "najhorší Photoshop v histórii". Topmodelku obvinili, že si na fotografii z odovzdávania Oscarov zmenšila hlavu a nos, zretušovala čeľusť a vyhladila tvár, píše Daily Mail.

Modelka zverejnila na svojom Instagrame fotku, ktorá bola jednoznačne upravená. Aj fanúšikovia si hneď všimli nápadné rozdiely medzi fotografiami Naomi z červeného koberca na nedeľňajšom odovzdávaní Oscarov a snímkou, ktorú zverejnila na Instagrame. „Prosím, vymaž tú fotku, bez Photoshopu si vyzerala úžasne!!! Nemusíš upravovať svoje fotky!" ubezpečoval ju jeden z fanúšikov. „Ide o najhoršie upravenú fotku, akú som kedy videl," napísal jej ďalší fanúšik. „Prečo? Je to krásna 52-ročná žena. Nepotrebuje photoshop. Normalizujte starnutie!" napísal ďalší.

V prípade Naomi to nie je prvýkrát, čo ju obvinili z retušovania fotografií. Ešte v roku 2018 módnu ikonu obvinili z toho, že si upravila svoju snímku z fotenia. Modelka vtedy pridala na Instagram fotku bez mejkapu a fanúšikovia ju podozrievali, že si digitálne zmenšila nos.

POZRITE SI FOTKY, NA KTORÝCH JE NAOMI UPRAVENÁ A TIE BEZ RETUŠE

Britská modelka s kariérou začala už ako 15-ročná a len dva pred svojimi 51. narodeninami sa stala mamou. „Nádherné maličké požehnanie si ma vybralo ako svoju matku. Som poctená, že mám vo svojom živote túto nežnú dušu. Neexistujú slová ako opísať celoživotné puto, ktoré s tebou teraz zdieľam, môj anjelik. Niet väčšej lásky,“ odkázala vtedy dcérke.

Diskusia