Venovala mu láskyplné vyznanie.

Azda neexistuje človek, ktorý by nepoznal svetoznámu modelku Danielu Peštovú (52). O jej jedinom mladšom bratovi však verejnosť veľmi nevie.

Daniela zverejnila na Instagrame dve fotky, na ktorých sú súrodenci zachytení ako deti a potom ako dospelí. Hoci majú rovnaké gény, na pohľad by ste s istotou netipovali, že im prúdi v žilách rovnaká krv. Ona výrazná modrooká blondínka, on hnedooký brunet. „Za každým veľkým bratom sa skrýva... jedna celkom otravná staršia sestra. Happy birthday, braček. Milujem ťa,“ vyznala svoju lásku jedinému bratovi Pavlovi Peštovi pri príležitosti jeho narodenín.

FOTKY DANIELY S BRATOM NÁJDETE V GALÉRII

Na Danieline fotky okamžite zareagovali fanúšikovia. Vyzdvihli krásu súrodencov, no najhutnejší komentár napísala Martina, ktorá mala s Pavlom a Danielou aj osobnú skúsenosť. „Videla som ho naposledy pred 30 rokmi u nás na Gymnáziu v Bílině a vôbec by som ho nespoznala... Bola som o rok neskôr aj na jeho maturitnom plese, vtedy ma ani vo sne nenapadlo, že sa tam objavíte vy, Daniela, už ako slávna modelka a pamätám si tú žiaru noblesy, ktorá s každým vaším krokom presvecovala celú sálu," polichotila topmodelke.

Podobajú sa podľa vás súrodenci na seba?

Diskusia