Herečka, hlásateľka a moderátorka Martina Zábranská prezradila, o koľko si prilepší za účasť v tanečnej šou Let’s Dance. Z tej sumy sa vám zatočí hlava!

Veľmi obľúbená a sledovaná tanečná show Let’s Dance sa tento rok po dlhých piatich rokoch vrátila na televízne obrazovky. Produkcia sa tentokrát rozhodla obsadiť úplne nových a “neskúsených” moderátorov. Jednou z nich je krásna herečka a hlásateľka Martina Zábranská, ktorú môžeme poznať pod prezývkou Maca a vidieť sme ju mohli napríklad v úspešnom seriáli Svätý Max, kde stvárňuje jednu z hlavných postáv. Napriek tomu, že s ňou ľudia neboli na začiatku moderovania príliš spokojní, do role moderátorky sa dostala skutočne bleskovo. Negatívne reakcie pominuli a na sociálnych sieťach si môžeme na jej adresu prečítať len tie pozitívne.

Moderátori Let's Dance, Martina Zábranská a Viktor Vincze.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CbPWR0rqecg/

Jej kariéra vystrelila a momentálne sa jej meno skloňuje v mnohých médiách. Pracovne sa jej darí výborne a pred pár dňami sa objavila v relácii Sajfu s názvom Level Lama, kde prezradila svoj rozprávkový plat za moderovanie veľkej tanečnej show. Koľko zarobí?

ROZPRÁVKOVÝ PLAT MODERÁTORKY MARTINY ZÁBRANSKEJ NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Nový Čas pre ženy

Diskusia