Už sú svoji! Spevák Tomáš Bezdeda (37) v sobotu sľúbil večnú lásku svojej Ivanke (23). Pozrite, čo mu odkázala jeho bývalá priateľka Adela Vinczeová (42).

Čerství novomanželia mnohých prekvapili. Na Silvestra oznámili svetu, že sa zasnúbili, a neubehli ani tri mesiace a v Evanjelickom kostole v Žiline si povedali áno. Súčasťou ich veľkého dňa bol napríklad aj Miro Jaroš, kolega zo speváckej šou, ktorý sa o pár záberov z Tomášovej svadby podelil na Instagrame. Nakoniec tak urobili aj samotní novomanželia a odhalili tak ešte jednu krásnu novinku - Ivanka je v požehnanom stave. "Budem ťa navždy milovať, ste moje všetko," napísal Tomáš k záberu z ich veľkého dňa a gratulácie nemali konca kraja.

Spomedzi celebritných kamarátov mu zablahoželali moderátor Martin Pyco Rausch, módny návrhár Lukáš Kimlička, herečka a moderátorka Kristína Tormová, herci Števo Martinovič, Zuzana Vačková, Karin Haydu a mnohí ďalší. A ozvala sa, samozrejme, aj jeho veľká láska z čias SuperStar Adela Vinczeová. "Jeeej, Toško, to je nádhera. Nech ste vždy šťastní," a pridala aj srdiečko. Jej manžel Viktor Vincze zase napísal: "Že ťa unesiem, niekam unesiem, to ti sľúbim, ja nenormálne sa dnes vznášam, láska!

AKO TO VYZERALO NA HOSTINE, SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia