Tom Hanks sa čoskoro vráti na naše obrazovky v snímke Muž menom Otto, kde si zahrá po boku svojho najmladšieho syna Trumana.

Truman sa narodil v roku 1995 Tomovi a jeho druhej manželke Rite Wilson. Jeho starším bratom je Chet Hanks, pričom má aj dvoch starších nevlastných súrodencov Colina a Elizabeth, ktorých má Tom so svojou bývalou manželkou Samanthou Lewes. Podobne ako starší súrodenec Colin, aj Truman vstúpil do hereckého sveta, no predtým bol známy prácou v zákulisí. Ako píše Hello, dvadsaťšesťročný mladík pracoval ako asistent osvetľovača pri veľkých filmoch vrátane marvelovského hitu Čierna vdova a nedávneho remaku West Side Story.

"Truman hrá mladšie ja mojej postavy, ale nie je to herec v rodine - je umelec a bude kameramanom," vysvetlil Tom v relácii The Graham Norton Show. "Veľa sme sa o tom rozprávali, bolo to jeho rozhodnutie. Nie každý sa na to hodí, ale odviedol skvelú prácu a myslím si, že bol výnimočný," uviedol Tom Hanks s tým, že Trumanovou vášňou je skôr vytvárať záber, ako byť v ňom.

FOTO NAJMLADŠIEHO SYNA TOMA HANKSA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia