Nech robí, čo robí, nedokáže si získať sympatie svetovej verejnosti. Meghan Marklová (39) sa pýši knižným debutom s názvom Lavička. Na jeho napísanie ju inšpiroval vzťah jej manžela s ich synom Archiem.

O akvarelové ilustrácie sa postaral oceňovaný ilustrátor Christian Robinson. Kniha vyšla online 4. mája, v tlačenej verzii ju svet uvidí 8. júna. Na margo Meghaniných literárnych snáh sa ozývajú kráľovskí odborníci a nešetria kritikou. Najviac ju „zotrel“ Piers Morgan, pre Daily Mail povedal: „Pani Marklová bezohľadne zaprela svojho otca. Preto som sa nahlas zasmial, keď hrdo oznámila, že jej literárny debut zachytáva teplo, radosť a pohodu vo vzťahu medzi otcom a synom.“

Autorka kráľovských životopisov Penny Junorová v rozhovore pre denník The Sun poznamenala: „Je veľmi ľahké hovoriť o vzťahoch medzi otcom a synom, keď majú deti dva roky. Problémy nastanú, keď budú deti staršie. Svedčí o tom napríklad vzťah Meghan a jej otca či Harryho a princa Charlesa.“ Ako ďalej dodala, Meghan so svojou knihou tancuje na veľmi tenkom ľade.

FOTOGRAFIE HARRYHO A MEGHAN NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia