Osudy obľúbených seriálových hrdinov, ktorých stvárňujú Vlado Kobielsky (46), Filip Tůma (43), Marek Fašiang (36) a Braňo Deák (38), čakajú veľké zmeny. Pestré to však herci majú aj v súkromí.

Seriálové prekvapenie roka

Nové epizódy seriálu budú okrem zaujímavých dejových línií sprevádzať ďalšie novinky. Azda tou najväčšou je prepojenie postáv z Oteckov s hrdinami z ďalšieho úspešného seriálu, ktorý vzniká pod hlavičkou televízie Markíza, a to Pán profesor. Prelínanie postáv z dvoch seriálov podľa zahraničnej predlohy sa na Slovensku ešte neudialo, práve preto tvorcovia do tohto ťahu vkladajú veľké nádeje a dúfajú, že to bude pútavé pre divákov oboch seriálov. Štyri postavy z Pána profesora – Charlie (Krištof Králik), Tomi (Martin Klinčúch), Niko (Erik Žibek) a Hassan (Matúš Kolárovský) – sa objavia v Oteckoch pod svojimi seriálovými menami a dejovú líniu rozohrajú s postavou Lukyho, ktorého v seriáli Oteckovia stvárňuje Oliver Oswald.

Ani sme sa nenazdali a letná pauza pre Oteckov sa končí. Vo veľkom štýle sa vracajú na televízne obrazovky 30. augusta a na Voyo si fanúšikovia môžu pozrieť osudy svojich hrdinov v týždennom predstihu od 23. augusta. Napriek tomu, že seriál sa vysiela už štyri roky, stále sa teší mimoriadnej obľube. Napríklad počas uplynulej zimy zažívali Oteckovia v rámci sledovanosti doslova zlaté časy. Dlhodobo sa pohybovali medzi 8- až 9-percentou sledovanosťou, s trhovým podielom nad 25 percent. Vzhľadom na to, že seriál oslovuje rozsiahle publikum naprieč generáciami, program, ktorý bol na samom začiatku vnímaný ako projekt na skúšku s garantovanými sto dielmi, má budúcnosť zabezpečenú ešte na niekoľko ďalších úspešných sezón.

Vracajú sa opäť štyria hlavní hrdinovia, ktorým scenáristický tím pripravil hneď od začiatku siedmej série niekoľko nečakaných prekvapení. Herci na vlastnej koži skúsia to, čo ešte nezažili. Vzdajú sa pôvodných (seriálových) povolaní. To v preklade znamená, že z veterinára Tomáša (Marek Fašiang, pozn. red.) bude zrazu majiteľ pizzerie. Prevezme tak Vladovu (Filip Tůma, pozn. red.) prácu a ten si pre zmenu bude musieť poradiť so zvieracími pacientmi. Údržbár a spolumajiteľ škôlky Marek Bobula (Vladimír Kobielsky, pozn. red.) si zas vymení povolanie s elitným právnikom Alexom (Branislav Deák, pozn. red.), a keďže ide o stávku, oteckovia sa budú snažiť vytrvať v nových úlohách za každú cenu čo najdlhšie…

Už len samotná predstava o premiešaní povolaní naznačuje, že v novej sérii opäť nebude núdza o komické situácie, nečakané zvraty a v konečnom dôsledku nekonečnú dobrú náladu pred televíznymi obrazovkami.

Kam sa uberá život OBĽÚBENÝCH OTECKOV v súkromí a čo ich spája s televíznymi hrdinami sa dozviete na ďalšej strane...

Diskusia