Nie všetko je také ružové, ako sa na sociálnych sieťach zdá. Svoje o tom vie aj modelka a jojkárska moderátorka Soňa Skoncová (35), ktorá nedávno prekvapila správou o druhom tehotenstve.

Tmavovláska sa na svojom instagramovom účte delí s peknými, ale aj tými ťažšími momentmi, ktoré k materstvu neodmysliteľne patria. Preto neváhala hovoriť o prebdených nociach, zúfalstve, keď malý Robko neprespal ani hodinu v kuse. Zlom, na ktorý Soňa túžobne čakala, prišiel až takmer po roku, keď malého odstavila od dojčenia. Vediac, že nie každej maminke sa tým zapáči, o tom otvorene hovorila. Moderátorka v nastolenej ceste pokračuje aj po oznámení druhého tehotenstva.

"Dúfame, že druhé dieťatko bude takisto zdravé, že bude možno o trošku lepšie spávať, trošku menej pozornosti vyžadovať a že to bude kočíkové dieťa. Ja si to vymodlujem!" zdôverila sa na sociálnej sieti. Soňa sa netají, že prvý rok s Robkom bol zaberák, preto dúfa, že s jeho súrodencom to bude inak. "Hovorí sa, že druhé dieťa je za odmenu, takže verím, že to tak bude tentokrát." Moderátorka má totiž v živej pamäti, koľko nocí neprespala, koľkokrát sa ráno budila s kruhmi pod očami, zúfalá a strácajúca nádej, že sa to niekedy zmení. "Deti sú skrátka deti, nie všetky sú katalógové alebo instagramové. Ja som napríklad mávala traumu z toho, že vaše deti spali," priznala teraz už so smiechom. A hoci veľa vecí jej u Robka "lezie na nervy", odteraz sa chce sústrediť už len na krásne veci, ktoré život ponúka. A tým príchod ďalšieho človiečika do rodiny rozhodne je.

FOTO TEHOTNEJ SONI SKONCOVEJ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia