Toto nechcela prežiť ani v najhoršom sne! Influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) je v radostnom očakávaní. So svojím bábätkom, ktoré nosí pod srdcom, musela byť hospitalizovaná v nemocnici.

Plačková sa včera večer prihlásila svojim fanúšikom z nemocnice. Za všetkým boli jej zdravotné problémy, kvôli ktorým musela vyhľadať lekársku pomoc.

„Tak ešte že som si urobila mihalnice, obočie a nové nechty na to, aby som skončila v nemocnici a outfit na box si môžem dať jak pyžamo,“ napísala na instagrame Zuzana.

Zuzana a René sa stanú rodičmi.
Zdroj: MATEJ KALINA

Pár hodín nechala všetkých v napätí, pretože nikto netušil, čo sa s ňou deje. Nakoniec však celú situácu objasnila. „Ďakujeme za správy. Budeme v poriadku s miminkom. Len potrebujeme krv a bude dobre. Aspoň už viem, prečo som sa cítila tak zle poslednú dobu a slabá a hlavne aj ten kašeľ bol tým zapríčinený. Dajú nás dokopy a pôjdeme spokojne domov,“ vysvetlila Plačková.

Len pár minút dozadu dokonca prezradila správy od lekárov. "Cítim sa úplne super, aj som sa cítila, len som bola trošku viac unavená. Včera som bola u doktora, zobral mi krv a poobede prišli výsledky. Boli katastrofálne, silná anémia, ale až taká, že ma museli hospitalizovať," povedala Zuzana a dodala: "Dali mi krv, určite ma budú dopovať železom a keď budem v poriadku, pôjdem domov."

FOTKU PRIAMO Z NEMOCNICE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia