Druhý júlový pondelok otriasla slovenským šoubiznisom správa o tehotenstve známej političky. Po oznámení radostnej noviny sa na europoslankyňu MONIKU BEŇOVÚ (51) začali hrnúť reakcie z každej strany, no neboli len pozitívne.

Fedor Flašík (62), s ktorým Monika Beňová prežila v manželstve vyše desať rokov, sa správu dozvedel v pondelok ráno. „Želám im všetko dobré, hlavne zdravie, nech sú šťastné, nech si to užívajú.“ Či ho nemrzí, že s Monikou nemali deti? „Ťažko povedať. Vtedy bol taký dynamický život. Ona bola v Bruseli, mala veľa roboty, mne diagnostikovali chorobu, proste sme vtedy o tom neuvažovali, pretože každý z nás mal svoje deti, ešte boli zo začiatku školopovinné, tak nejak prebehlo tých dvadsať rokov a tak to vyšlo. Neviem, čo by som viac dodal,“ uviedol.

FOTOGRAFIE NASTÁVAJÚCEJ MAMIČKY NÁJDETE V GALÉRII

Beňovej exmanžel komunikoval s viacerými médiami, a to, zdá sa, nastávajúcej mamičke nie je po vôli. Na sociálnej sieti najskôr všetkým poďakovala za podporu a rešpektovanie súkromia, vzápätí však dodala, že nerozumie svojmu ex, ktorý sa podľa nej snaží získať kus bulvárnej slávy za hranicou solídnosti. "Sme rozvedení niekoľko rokov a ešte dlhšie spolu nežijeme, ja jeho život a ani jeho vzťah s partnerkou nekomentujem, naopak, vždy keď potrebuje vychádzam mu v ústrety. Som totiž toho názoru, že bývalí partneri by si mali zachovať slušnú úroveň komunikácie aj vzhľadom na roky, ktoré spolu prežili. Som zjavne statomódna," uviedla politička na svojom facebookovom profile a dokonca ešte pritvrdila vetou: "Zrejme si niektorí EX potrebujú pofúkať takto vlastné ego alebo sa pripomenúť verejnosti."

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
Speváčka nedávno oslávila 75. narodeniny, no na svoj vek vôbec nevyzerá.

Laiferová bojovala so strachom vystúpiť na pódiu: Čo magické ju spája s Gottom?

Adriana Kmotríková

Moderátorka ADRIANA KMOTRÍKOVÁ oslávila päťdesiatku: Na svoj vek vyzerá skvelo, uznajte!

Z ľava Július Satinský, Otto Weiter, Robo Toth, Dušan Tarageľ.

Umrela časť ich duše: Prečo sa známi umelci nestihli pred smrťou rozlúčiť s milovanou ženou?

Ilustračné fotoSponzorované

Vďaka týmto 4 tipom vás už vaše internetové pripojenie nesklame!

MUDr. Šimková priznáva, že aj ona mala pred vstupom do ohniska koronavírusu strach. Verila však, že spoločne s personálom nákazu zvládnu.

Pomáhala seniorom nakazeným koronavírusom v Pezinku: Som lekárka, neváhala som!

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia