Česká modelka a moderátorka Agáta Hanychová (37) je tretíkrát v živote v radostnom očakávaní. Po pár mesiacoch randenia porodí dieťa priateľovi Jaromírovi Soukupovi (53). Ako jej bruško vyzerá na začiatku tehotenstva, zaskočilo aj skúsenú maminu.

Odkedy je vo vzťahu s českým mediálnym magnátom a miliardárom, niet dňa, kedy by sa o nej nepísalo. Naposledy rozvírila hladiny českého šoubiznisu svojím nečakaným pobytom v nemocnici. Aj keď najprv nechcela hovoriť, čo sa jej stalo, dôvod hospitalizácie nakoniec prezradila sama po návrate domov počas svojho pravidelného livestreamu na sociálnej sieti. Dôvodom bolo samovoľné krvácanie. Agáta, ktorej lekári nariadili pokojný režim, sa teraz fanúšikom pochválila rastúcim bruškom.

Šéf TV Barrandov Jaromír Soukup
Zdroj: Profimedia

Čoskoro trojnásobná mamička tak zareagovala na fotku herečky a speváčky Evy Burešovej, ktorá ukázala bruško dva mesiace po pôrode. Agáta je síce v inej životnej fáze, no aj tú okomentovala s nadhľadom: "Fotky po pôrode asi niekde dohľadám, ale tretí mesiac tehotenstva u niektorých vyzerá ako piaty," napísala k videu s odhaleným bruškom. Do pôrodu mamičke 11-ročného Kryšpína a 5-ročnej Mie ostáva teda ešte 6 mesiacov. Okrem narodenia tretieho potomka však možno bude dvojnásobný dôvod na oslavu. Termín pôrodu totiž lekári vypočítali presne na deň Agátiných 38. narodenín.

FOTO TEHOTNEJ AGÁTY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia