Od osudného dňa ubehol viac ako rok. Známy tanečník a choreograf Laco Cmorej (42) mal vážny úraz počas nakrúcania videoklipu na železnici. Na mieste ho zasiahol silný elektrický prúd a on bojoval doslova o život.

V novembri 2020 sa Cmorej venoval práci, ktorú miluje. Nakrúcal videoklip pre rapera Vec na železničnej stanici Bratislava-východ. V momente, keď Laco vyliezol na vagón, ho zasiahlo  20-tisíc voltov. Silný elektický prúd mu spôsobil vážne zranenia a dokonca ležal v umelom spánku.

Cmorej je však bojovník a anjeli pri ňom v tú chvíľu stáli. V nemocnici musel stráviť dlhý čas. Jeho telo bolo na 38 percentách popálené a choregrafa čakala aj plastika.

A hoci je už v poriadku a venuje sa tancu, osudný deň mu budú pripomínať jazvy na jeho tele. Napriek ťažkej životnej skúške zostal Laco optimista a všade rozdáva pozitívnu energiu. Veľkým hnacím motorom boli pre neho jeho milovaná manželka Marcela a dve rozkošné deti - Samko a Kamil.

Cmorejova manželka Marcela nevedela, či jej muž úraz vôbec prežije.
Zdroj: Archív L.C.

"Oslavujem svoje prvé znovuzrodeniny. Radosť, humor, roztopaš a láska k životu ma neopustila, prah fyzickej bolesti sa mi značne posunul, dobrých priateľov mám rád raz toľko, svoju rodinu milujem 3-krát toľko. Ešte raz ďakujem vyššej moci, vynikajúcim lekárom, kondičke, pohotovým kamarátom a hrubým podrážkam, že som tu. Ďakujem svojej úžasnej rodine a vám všetkým, od ktorých som dostal hektolitre krvi a tsunami pozitívnej energie. Znie to pateticky, ale cítim pri spomienke takú všeobjímajúcu lásku," zveril sa nedávno na svojom profile na instagrame Cmorej.

FOTKU LACOVHO TELA S JAZVAMI NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia