Manželia Malachovskí nedávno oddychovali na gréckom ostrove Korfu. Ivetin muž Martin, ktorý bojuje so sklerózou multiplex, sa však z pobytu vrátil na invalidnom vozíku.

Opernému spevákovi (54) diagnostikovali zákerné ochorenie pred štyrmi rokmi. Spolu s manželkou sa osudu postavil čelom a každý jeden deň sa snažia využiť, ako keby mal byť posledný. "Naraz sme sa začali pozerať na svet úplne inak. Zrazu nám aj čas začal plynúť úplne inak a každú jednu chvíľu sa snažíme tráviť spolu, lebo nevieme, akým spôsobom bude tá choroba progredovať, kam a ako to vôbec Martin ustojí, ako to zvládne,“ povedala otvorene Iveta v rozhlasovej tolkšou Nory Gubkovej. Manželia nezostali svojim slovám nič dlžní a po pobyte v Piešťanoch si dopriali aj pobyt pri mori.

Iveta s Martinom strávili uplynulé dni na gréckom ostrove Korfu. Slnko, pláže a vôňu mora si užívali až do momentu, kedy spevák neskončil na invalidnom vozíku. Aj keď fanúšikom pri pohľade na Martina isto nebolo všetko jedno, s jeho diagnózou to, našťastie, nesúviselo. "Keď sa záver dovolenky nevydarí," napísala Iveta na sociálnej sieti a pridala aj vysmiateho smajlíka. Jej manžela totiž posadil na vozíček ťažký výron členka. "Ale ešte že sa nič horšie nestalo. Maťo je bojovník," dodala moderátorka.

FOTO IVETINHO MUŽA PO ZRANENÍ NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia