Koniec dohadom o jej zákrokoch na estetickej klinike. Influencerka Zuzana Strausz Plačková (30) priznala, aké operácie podstúpila.

Plačková nikdy netajila návštevy estetických kliník. Hoci o detailoch príliš nehovorila, celé Slovensko vie, že si Zuzana dala upraviť viaceré časti svojho tela. Najnovšie sa však rozhovorila o ukrajinskom odborníkovi, ktorý je vo svete dobre známy a jeho služby stoja poriadny balík peňazí.

"Milión otázok, nekonečno konšpirácii čo všetko mi robil doktor. Nejak som sa nevyjadrovala, iba okrajovo vždy, lebo reálne som stále čakala na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pól roka vzhľadom na opuch, musela som si počkať rok, aby som videla väčšie zmeny a dnes sa už môžem pýšiť, napríklad pre mňa, tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou či pre mňa nikdy neexistujúcimi kontúrami tváre," začala vo svojom príspevku Zuzana, ktorá priznala, čo ju trápilo.

"Mala som problém s dvojitou bradou a podbradkom celkovo, plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár ml tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne a tak mám pokoj s výplňami kys.hyaluronovou na pár rokov," vysvetlila brunetka, ktorá je momentálne tehotná. "Nelámal mi žiadne kosti sánky ani nič podobné, len sa pohral s tukom na tvári a v podbradku."

Zuzana s manželom Reném majú radi luxus.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CX81gHFrTni/

Plačková je podľa vlastných slov s operáciami spokojná. Na Slovensku si dala urobiť dvakrát nos, no zákroky nedopadli dobre. Práve ukrajinský lekár musel naprávať škody. Zuzana dokonca hovorí o tom, že si po pôrode pôjde dať k tomuto odborníkovi upraviť prsia.

K príspevku pripojila aj zábery pred operáciami a tesne po nich. Ale pozor, ide o "silnú kávu" a pri pohľade na fotky budete premýšľať, koho vidíte. Zuzana bola opuchnutá a vôbec sa na seba nepodobala. "A nakoniec... i keď som vyzerala po operácii jak keby má prešiel kamión, nebolelo to vôbec, ale že VÔBEC ! Len to tak zle vyzeralo," uzavrela túto tému Plačková.

SPOMÍNANÉ FOTKY PRED OPERÁCIOU A PO NEJ NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia